Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karrier vagy szerelem?

Figyelt kérdés
ha már megvan a szerelem és az egyetem is, csak más országba kellene mesterire menni, a párom viszont még első éves egyetemista...
2012. nov. 19. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
drágám,ha a 12 válasz nem volt elég ahhoz,hogy meggyőzzön,akkor most mit vársz: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2012. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj el a mesteri vizsgára, addig üsd a vasat amíg meleg.
2012. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Szia. Én hasonló helyzetben vagyok.. Elmegyek mesterképzésre.. Ha valóban szeret azt a 2 évet kibírja, ha nem, akkor így jártam..
2012. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést nem én tettem fel de köszi
2012. nov. 19. 11:13
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
A tapasztalat azt mutatja(a sajátom is) hogy a pénz nem ér olyan sokat,mint egy pár.A kérdés,hogy olyanra tesszük az energiát,aki megmarad,vagy olyanra,aki lelép.
2012. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Karrier. A párod vagy veled marad, vagy nem, ez tulajdonképpen jó próba is. Esetleg ő nem tudna kimenni veled?
2012. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát pedig kísértetiesen hasonlít(tévedhetek is)olyan mintha a lényeg ugyanaz lenne,csak max rövidebb verzióban.


DE ha nem te kérdezted meg!


Karrier,Karrier!

Az életben lehet még barátod,barátnőd,szomszédod,kiscicád,

de lehetőséged egy jó élethez,(a mai világban)

egy jó munkahelyhez,baromi kevés.

2012. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. nov. 19. 14:52
 9/11 A kérdező kommentje:
Eljönne velem csak nem kérhetem hogy hagyja ott az egyetemet ha már elkezdte. Szóval csak miután végzett...
2012. nov. 19. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Karrier karrier.

Szerelem az lehet bármennyi csajt szerezhetek ha akarok majd bármikor.De pénzből él mindenki.

2012. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!