Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek abban hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban hogy szakítás után a másik fél pár év után újra jelentkezik?

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne.Hogy ha ti veletek szakít egy ember akibe nagyon szerelmesek voltatok de az illető nem bánta a szakítást akkor ő évek múltán jelentkezhet újra..? hogy megpróbálná újra vagy barátok legyetek stb.

hisztek ebben?



2012. nov. 19. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha nem bánja a szakítást akkor nem hiszem hogy ilyen hosszú idő után jelentkezik:/
2012. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne. Volt hogy nagyon szerelmes voltam és vége lett, de sose jött vissza. Az egy lezárt ügy. Lépj inkább tovább.
2012. nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tapasztaltam már olyat hogy, az egyik fél 5 év után jelentkezett, és újra együtt vannak.. és ők haraggal váltak el.. szóval semmi sem lehetetlen
2012. nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ha visszajönne én rúgnám ki páros lábbal

épp eleget szenvedtem miatta nem hiányozna hogy újra feltépje a sebeket

2012. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az igazán nagy szerelembe nem fér bele ekkora idő egymás nélkül szerintem, ha meg igen akkor makacsok és megérdemlik a szenvedést, megkell idejében becsülni a párunkat
2012. nov. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi 2010 januárjában szakítottunk, pár hónap után újra tudtunk beszélgetni, levél, chat, párszor találkoztunk is, de nem lett semmi belőle újra, mert tudjuk, hogy csak ugyanaz lenne, mint a szaki előtt. Nemrég beszéltük meg (chat-en), hogy mi a baj a jelenlegi kapcsolatainkkal.


A miénk NAGY SZERELEM volt…

2012. nov. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Exem 4 év után dobott,ez volt kb 1 éve.Ha most jelentkezne én nem kérnék belőle többet.
2012. nov. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Velem most szakítottak nemrég, szeretem még most is... De nem hiszem, hogy valaha is még felkeres. Szép álom lenne, meg minden, de pont e szakítás kapcsán jöttem rá, hogy az élet elképesztően igazságtalan és senki nem azt kapja amit érdemel. Úgyhogy nem, én nem hiszek benne.
2012. nov. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapjában sosem értettem, hogy emberek miért felejtik el, hogy szerettek valakit.

DE neked meg azt javaslom, hogy azt vizsgáld meg, hogy neked szükséged van-e őrá. Akarod-e. Ne az ő szándékait kutasd és ne a lehetséges jövőt fürkészd a múlt ismeretében. Most most van, és ebben a "most"-ban tudd eldönteni mit akarsz. A többi meg majd jön. Sosem tudhatod mit hoz a holnap.

2012. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Jelentkezni jelentkezhet, persze. Velem többször is előfordult ilyen, volt, aki csak barátkozni akart, volt, aki szerelmet vallott. Mindezek ellenére, egyikkel sem kezdtem újra párkapcsolatot, mert egyszer már mind cserbenhagyott, ilyenekre nem építek. Szánhatja, bánhatja, nekem már nem számít, max barátként jöhet szóba, bármennyire is szerettem.
2012. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!