Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ngyon gaz ha hanyagolom a barataim a baratnom miat?

Figyelt kérdés
Van egy parkapcsolatom es annyira megvaltoztam h meg a legjobb haverom szulinapjara sem vettem neki semmit? Pofatlansag?

2012. nov. 19. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem az. Mióta jártok? Mióta vagytok a barátoddal barátok? Szerintem ezeket tedd előtérbe!
2012. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, gáz. Senki, a párod, a legjobb barátod, akármelyik családtagod sem ér annyit, hogy minden más emberi kapcsolatodat elhanyagold miatta!

Az egy dolog, hogy kevesebb időd jut rájuk, de hogy konkrétan semmibe veszed a legjobb haverod szülinapját, az elég erős túlzás...

2012. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 honapja jarunk es legalabb 3 eve a legjobb baratok vagyunk
2012. nov. 19. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát annyira nem kell, mert berág aztán egy sem lesz.

Az én barátom meg mostanában cseszik rám mert mindig haverral van aztán meg a család, aztán jövök én... Olyan 10 után este. Külön élünk. Nem mondom, hogy ne haverozzon, de a f*szom ki van már, de ha meg megszólom érte, megint én vagyok az aki már megint zsörtölődik és lecseszi. De én ezt nem fogom bírni sokáig így. Még egy hónap és elegem van.

2013. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hónap még nem nagy idő. egyértelmű h most minden idöd a csajoddal akarod tölteni:) amint az érzelmek kicsit csillapodnak visszafogsz találni a haverodhoz ésegfogod találni az 'egyensúly': h mennyit legyél a barátnőddel és mennyit a haveroddal. egyébként talizhattok 3an is. nincs abból semmi. legalább összeismerkednek. tapasztalat. szerintem fontos h megismerje a legjobb haverod:)
2013. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!