Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belém szerethet még egyszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szerethet még egyszer?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel tavaly előtt imádtuk egymást,legjobb barátok voltunk,megbíztunk egymásban.Igaz volt ránk a mondás:Több mint barát,de kevesebb,mint egy pár. De mi mégsem jöttünk össze. Megszakadt a kapcsolatunk.1 éven keresztül nem beszéltünk.

1 hete ráírtam..elkezdtünk beszélgetni.Tök jól elvoltunk. Azóta mindennap beszélünk.Suliban is minden szünetben együtt vagyunk.(Osztálytársak vagyunk)

Nagyon közel állunk ismét egymáshoz. Úgy érzem ismét beleszeretek.. Szerintetek van rá esély,hogy ő is belém szerethet? Honnan láthatnám,hogy ő is érez valamit? Milyen jelei vannak? Mi a különbség a jelek között,hogy ne tévesszem össze,hogy csak nagyon jó barátként szeret,vagy annál többként?

16/L


2012. nov. 19. 15:34
 1/5 Kőhalmi Eszter válasza:
Mivel te vagy a lány, így neki kell kezdeményeznie. Flörtölj kicsit vele, ha veszi a lapot és ő is bókol talán lehet belőle valami :)
2012. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azóta eltelt már pár hét,és még jobban elvagyunk.

Beszélgettünk,és elmondta,hogy én vagyok a legjobb lánybarátja most. De a régi időszakról nem beszélünk.

Szerintetek kiléphetek még a barátságzónából?

2012. nov. 29. 16:08
 3/5 anonim válasza:
Nagyon nehéz lesz, de igen. Kezdeményezz! Lány vagyok 16 éves és úgy gondolom nincs azzal gond, ha a nő kezdeményez. Küldd neki az egyértelmű jeleket, hogy többet akarsz a barátságnál, de csak finoman és nőiesen. Ha gondolt rád úgy mint nő egyből venni fogja a lapot, ha nem veszi a lapot, akkor nem gondolt rád nőként, csak mint jó barátra. Én a helyedben nem adnám föl! :)
2012. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nincs azzal baj ha a lány kezdeményez de akkor a férfinak tényleg egyértelmű jeleket adj olyan mintha komondort programoznál XD habár ez nem mindegyik férfira igaz de jó biztosra menni ha meg csak barátként tekint rád akkor cset plotty van ez így...
2012. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nyíltan meg kellene ezt beszélnetek. Nekem is van egy ilyen fiú baratom és jobban szerettem mint baratot. Amikor ketten voltunk, akkor olyan is volt mintha tényleg egy pár lennénk de közben mégsem. Megkérdeztem tõle h lehet e vmi köztünk és azt mondta h meghúztunk egy határt ami jó így és ne bonyolítsuk. Szóval néha a jelek elég megtévesztõek lehetnek. Lehet h csak friend with benefits..szóval beszelgess vele nyíltan errõl. Jaa amúgy mióta ezt megbeszéltünk sokkal jobb lett a kapcsolatunk :-) 16/L
2013. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!