Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagyok túl szimpi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok túl szimpi egy lánynak, akkor ezt hogyan fogja a tudtomra adni?

Figyelt kérdés
Most például olyanra gondolok, hogy nem köszön, vagy elfordul ha meglát, esetleg átmegy az utca túloldalára?
2012. nov. 19. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért ilyen reakciókhoz kicsit több kell :D.


Attól, hogy egy pasi nem szimpi, attól ha köszön, ugyanúgy fogadom, és nem fordulok el... az már bunkóság lenne.


Hogy fogja a tudtodra adni? Hívd el randira, és nemet mond...

2012. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Randira? Hisz nem is ismerem. Kb 0,1 % hogy eljönne velem. Először csak ismerkedni szeretnék vele. Sajnos mikor beszéltem vele, akkor is csak szinte magammal dumáltam, mert annyit mondogatott csak, hogy igen, ja, jó. Nem kérdezett vissza, hogy akkor neked ez meg ez milyen.
2012. nov. 19. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Az esetek 99,9%-ában vagy nagyon bunkó módon, vagy sehogy.
2012. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd ha megismer, akkor eldönti, hogy szimpi vagy-e.
2012. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!