Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jár egyre több 16-18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár egyre több 16-18 éves tinilány 20-25 évnél idősebb fiúval/férfival?

Figyelt kérdés
Csak nekem tűnt fel, hogy a mostani tinilányok nem a saját korosztályukból választják a barátjukat? Mi lehet ennek az oka?
2009. aug. 15. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Általában eddig sem a saját korosztályukból választottak hanem 3-4 évvel idősebbek közül, mert többség érettebb gondolkodású mint a hasonló korosztályú srácok többsége
2009. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nah jah ez nekem is feltűnt...Még nem volt barátnőm, és épp a minap gondoltam rá, hogy ha 16 vagyok most akkor még várhatok 10 évet mire lesz egy 16 éves barátnőm?? vagy mi van itt má'
2009. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Régen is az idősebbeket keresték mindig, csak mostanában ez eldurvult. Akkoriban olyan 3-4 év most már simán 6-8 évvel idősebbekkel is járnak a csajok.

Sztem közel 70%-ban csak azért járnak a csajok idősebbekkel mert ezzel vágnak fel a 'birnőik' között. max 30% az aki tényleg érettebb a korosztályomnál.. Csomó olyan csajt ismerek aki simán segghülye csak azt gondolja magáról hogy mennyire érett. Sajnos ez van. De azért benő a fejük lágya huszas éveik elején.

2009. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Én 21 éves vagyok és általában azért próbálkozok fiatalabbakkal, mert a velem egyidős lányok 99%-a elküld, hogy próbálkozzak fiatalabbal. Bosszantó, hogy sokan mert 21 vagyok emiatt elküldenek. Meg tudom érteni a fiatalabb fiúkat.
2009. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
58%

Hát de nézzétek már meg hogy ezek a lányok mennyire fejlettek, na most hozzájuk képest a fiúk meg úgy néznek ki , mintha most jönnének az oviból . Mert csak a számítógép előtt kockul a sok kisgyerek , ennyi . Napot sem láttak talán :D


Ezek után mit vártok ? Egy lány beszélgetni szeretne és nem a legújabb pc-s játékról ..

2009. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Azért mert pár lotyónak annyira imponál a pasijuk buxája. Azok meg egyszerűen szánalmas loserek akik 25 évesen képesek megjelenni egy 17 éves bakfissal, én inkább letagadnám hogy ismerem, semhogy komoly emberek előtt égessem magam egy ilyen szituációval. Messziről lerí a csórikámról, hogy képtelen magához illő csajt fogni de akkor már inkább a semmilyen.
2009. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Én 16 vagyok,6 évvel idősebb a barátom,de egyáltalán nem vágok fel vele a "barátnőim" előtt,sőt,még ők kérdezik,h miértnem mondok semmi soha.Azért,mert nincs közük a párkapcsolatomhoz -.-

Anno Ő kezdeményezett,nem én,és őt nem zavarja,h 16 vagyok,már 1 éve együtt vagyunk.Remekül megvagyunk,elvileg a szerelemben nem lényeg a kor,nem? ;)

2009. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Gyakorlatilag minden 16-18éves lány érettebbnek tartja magát a koránál:).


Nem lehet szinte elkülöníteni a 15 éveset a 23-tól, és a lányok azt hiszik, hogy attól, mert fejlettebbnek tűnik a testük, ők maguk is azok, és közben még ÉRZIK, hogy nem teljesen érettek, és bizonyítani akarnak a külvilágnak és maguknak azzal, hogy idősebb sráccal vannak. Gondolatilag a két nem nagyon hasonlóan érik, de ez nem történik meg húsz éves kor előtt, ez biztos. Amíg valakinek bizonyíték kell, hogy felnőtt, és nem biztos benne száz százalékosan, addig köze sincs hozzá. Egyébként csak akkor kezd el felnőni az ember, amikor már azt akarja magának bizonyítani, mennyire gyerek még :).

2009. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
63%
én is ilyen vagyok...most vagyok 18, a párom meg 26..szerintem azért van, legalább is tapasztalataim azt mutatják hogy azért keresnek idősebb palikat, mert azok komolyabban veszik őket mint a velük egyidősek.az ilyen 17-18 éves fiúk csak arra mennem hogy egy barbibaba virítson mellettük,meg hogy minnél több csajt meg tudjanak megfektetni...jó, az idősebbek körében is van ilyen, de ki lehet szűrni....(szerintem)
2009. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
52%
Én épp hogy betöltöttem a 15. életévemet, összejöttem egy fiúval, aki akkor volt 20,5 éves.... és nem azért jöttünk össze mert nem talált a korának megfelelőt, csak egyszerűen egymásra találtunk... 2 évvel ezelőtt! Mikor meglátott nem gondolta volna hogy csak 15 vagyok(de persze nem titkoltam) Mindkettőnk családja teljes mértékben támogatja a kapcsolatunkat, szeptemberben lesz 1éve hogy együtt lakunk, és boldogok vagyunk!!! Eszemben sem volt hogy a pénze miatt kellene nekem, semmiféle érdek nem vezérelt, na meg apakomplexusom sincs. Szerintem semmi rémisztő nincs ebben! Most már 17 vagyok és ha végignézek sok ismerősön, baráton..akik velem egyidősek és már túl vannak a 4-5-6 ik szexuális kapcsolaton..akkor úgy gondolom, hogy nembánom hogy tartós kapcsolatom van!
2009. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!