Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy tinilány 16 éves 54...

Egy tinilány 16 éves 54 kg/168 cm hány napig bírja ki kb étel nélkül míg rosszul nem lesz?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó hanem a barátnőmről ,mert tegnap szállították kórházba de nem hajlandó megmondani hány napja nem evett.A kérdésem az lenne mennyi ideig bírja ki(kb) étel nélkül ,hogy elájuljon,kimerüljön vagy rosszul legyen?
2010. jan. 25. 07:16
 1/10 A kérdező kommentje:
ja nem tudom befolyásolja-e de 2 naponta 1 órát edzett
2010. jan. 25. 07:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Erre nem nagyon lehet ilyen általános választ adni.
2010. jan. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
2 nap, 21 ora, 48 perc, 17 masodperc, 17 szazadmasodperc +/- 23 ezrelekszazalek!!! pont ennyit:)
2010. jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
64%
amugy a hülye valasz utan : miert van nallatok tiniknel mindig az, hogy kurv@ sovanyak akartok lenni. Mar ne haragudj biztos beteg vagyok, de en nem szeretem a 190 cm es 25 kilos modelleket... es sztem egyik ferfi sem.. nyomja a repat is, es semmi jo nincs benne! ne dagadt, ne gebe!!!! :(
2010. jan. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan 3-4 napra tippelek, régen én csináltam 3 napos böjtöket, tovább nemigen bírtam volna ájulás nélkül.
2010. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szarintem legalább 76 napig. Próbálja csak ki!
2010. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A komoly válaszok után, tényleg komoly válasz;)


Egy mély stádiumban lévő anorexiás simán lenyom 5-6 nap fast-ot, vagyis csak víz, persze a töménytelen mennyiségű kávé, no cukor energiaital, és tea belefér!


Ha a barátnőd régóta szenved táplálkozási zavarban, nem kizárt, hogy 5 napja nem evett szilárd táplálékot. A legnagyobb probléma ilyenkor nem a szédülés, hanem a szívelégtelenség,ugyanis az izom onnan tünik el leghamarabb, így sok esetben a sokadik fast már halálos is lehet...

2010. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is pont ennyi idős voltam, mikor kaptam egy elég durva tüdőgyulladást, meg lelki bajom is volt bőven, akkor 2 hétig éltem naponta 2-3 csésze üres teán meg 3 naponta elmajszoltam egy szelet pirítóst, de az is ki akart jönni :S egyszerűen nem bírtam enni, anyáék mindennap próbálták belémtömni az ebédet, de legtöbbször kihánytam (nem hánytattam magam... beteg voltam).

2 hét múlva arra se volt erőm, hogy elmenjek zuhanyozni, egész nap csak feküdtem az ágyban és sírtam, vagy néztem magam elé. (ja, azt kihagytam, hogy naponta 1-2 órákat sikerült csak aludnom). az térített észhez, hogy 2 hét után anya azt mondta, hogyha nem kezdek el normálisan élni, akkor visznek a kórházba és infúzió. és akkor szép lassan, napi 3-400 kalóriákat bevive, majd fokozatosan emelve az adagokat, visszatértem a régi étrendemhez. nagyon rosszul voltam a kajáktól, de már küzdöttem, h ne jöjjön ki... kaptam altatót is, amikkel napi 14-16 órákat aludtam át.

szóval 2 hét "kóma" után 3 hétig csináltuk ezt a regenerálódási témát, és 3 hét után mondhattam azt, hogy megint a régi vagyok. 43 kilóra fogytam a 2 hét alatt, és abból sikerült visszaszednem 17et szerencsére. úgy néztem ki, mint egy csontváz...

remélem, mindenki tanul ebből, ha gondolod, mutasd ezt meg a barátnődnek, hogy térjen észhez. nekem nem volt választásom, nem én hánytattam magam, hanem a szervezetem lökött ki magából szinte mindent, és szembesülnöm kellett azzal, hogy napról napra egyre kevesebbet bírok.

aki ilyet önként vállal fel vmi hülye cél érdekében, az nem normális! azt pszichológushoz kell vinni, mert normális ember nem hozza szándékosan ilyen helyzetbe magát!

2010. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kórházban ezt megoldják, nem kell parázni.

Hogy meddig bírja ki az emberi szervezet kaja nélkül, az a rajta lévő tartalékoktól függ... ugyebár egy 54kg-s lány 2 hétig max. De meghalni nem fogják hagyni, lekötözik, kap infulziót, rossz esetben meg leszedálják és meg is etetik... szóval jobban jár, ha eszik magától :D

2010. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat nagyon szépen köszönöm aki meg percnyi pontosságra próbálta megadni kérem nagyon sürgősen kezdjen el szövegértést gyakorolni (vagy legalább legyen tisztába a kb. fogalmával!Köszönööööm:)
2010. jan. 25. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!