Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem köszöntött fel, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem köszöntött fel, mert előtte szakítottunk, de én őt igen most, hogy tegyem "jóvá"?

Figyelt kérdés

szóval vége lett. le se sz*rta, hogy névnapom van, meg úgy alapból. de amúgy jóban vagyunk. most meg én őt felköszöntöttem, kicsit bánt, hogy észre sem veszi, bele sem gondol, hogy ez fordítva nem így volt, nem is akartam köszönteni, de úgy éreztem bunkóság lenne.

de most meg úgy érzem magam, mint egy nyalis kis csicska. ő meg röhög a markában.

tiszta boldog nélkülem (legalábbis a családjának ezt mutatja) (de vannak megtört pillanatai, amiket meg nekem mutat)és félek úgy jövök most le neki, mint egy nő aki sír utána, pedig nem.

mindent összevetve, amíg én rém magányosnak éreztem magam az én ünnepemen, neki megadtam a tiszteletet az ő ünnepén.


szóval olyan hülyének érzem magam, de ha meg nem köszöntöttem volna fel, úgy hogy még aznap is jókat beszélgettünk, tényleg bunkónak láttam volna magam. de most meg hülyének érzem.

mit alakítsak legközelebb, hogy jól jöjjek ki ebből?


2012. nov. 19. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

mit alakítsak legközelebb, hogy jól jöjjek ki ebből?



Hát ez nagyon nehéz kérdés!

Lesz@rod,nem köszöntöd fel te sem,és hagyod a francba!

2012. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
írsz neki fb-n hogy "bsz " vagy "Bn" akkor fel is köszöntötted,meg bunkó is voltál xd
2012. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ami megtörtént, azon kár bánkódni. Minél inkább próbálsz elterelő hadműveletbe kezdeni, annál kevésbé tudod magad túltenni a ballépéseden. Bár szerintem nem az. Udvarias voltál, ő meg bunkó. Én nem keresném. Ha az utamba kerül, beszélgetnék vele, mint volt ismerőssel, de semmi több.
2012. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát az is jelzésértékű lenne. tuti kíváncsi lenne, vagy arra gondolna, valakivel vagyok, szóval eszébe nem jutna, hogy csak simán "hagyom őt a francba"
2012. nov. 19. 18:53
 5/7 A kérdező kommentje:

hú tényleg ezt kellett volna! bsz vagy bn!

hogy miért nem írtam ki hamarabb a kérdést :(

2012. nov. 19. 18:56
 6/7 A kérdező kommentje:

és ha megemlíteném neki, hogy ő kihagyta a névnapom?

csak hogy belegondoljon. vagy ne?

2012. nov. 19. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:

jaj,hagyjad már!

de tényleg

megéri neked foglalkozni veled,felesleges energiát pazarolni rá?

én még arra sem vettem vna a fáradtságot,h kérdést írjak ki miatta

2012. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!