Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottunk a kedvesemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a kedvesemmel, mert emberként nem tudunk együttmaradni. Viszont a szex nagyon jó, ezt ő is mondja. Hogyan vessem fel neki, hogy a szexet folytatni kellene úgy, hogy nem bántom meg érzékeny női lelkét?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Orvos látott már?
2012. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
esetleg néhány hét múlva, ha látod, hogy neki sincs senkije, hívd fel, hogy esetleg ...
2012. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sehogy.
2012. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
varjatok kb ket honapot,addig ne talalkozzatok,ez az ido sok mindent megvaltoztathat. ha akkor is ugy gondoljatok mind a ketten,hogy mukodhet a csak szex dolog,akkor vagjatok bele
2012. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt nekem mondaná az exem akivel tavasszal szakítottam több mint 10 év utánnnnnnnnn háááááááááááááááááátttttttttttttttttttttt elküldeném................
2012. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azt csinálom most a volt párommal.. de azzal tisztába kell lenni, hogy valaki sérülni fog lelkileg. Egyszerűen hívd fel és mond el neki mit szeretnél, nem hiszem, hogy el fog küldeni melegebb éghajlatra.. sajnos a lányoknak nincs tartásuk.. tisztelet a kivételnek, de az is hazudik, mert fejben nem úgy gondolják a dolgokat. Szóval normálisan kérdezd meg!
2012. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"sajnos a lányoknak nincs tartásuk"


Azért küldeném el............... mert ahogy a kérdező írta mi se tudtunk emberként lenni egymás mellett. Részeges volt és néha szörnyen viselkedett (nem is írom le). Most kedves és békében váltunk el. Már célzott rá, hogy találkozzunk (mozi meg ilyenek), de NEM.


Szóval én az "emberként nem tudtunk együttmaradni" miatt írtam ilyen határozottan, hogy elküldeném.

Szóval nem mind1 hogy mi miatt mentek szét.


Ezért még nem mondható rám, hogy nincs tartásom, hogy elküldeném! Inkább neki nem volt. Örüljön, hogy normálisan megvagyunk ha esetleg felhív.

2012. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

még annyit, hogy a szex-szel nekünk se volt bajunk. De én nem voltam nő mellette.

Szóval inkább senki mint ő.

2012. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

velem is ezt csinálta az ex. óvatosan bepróbálkozott. de én ott tartok, hogy nem vagyok képes hozzá érni egy ujjal sem. és ez belülről jön(olyasmi érzés mint az undor, de nem az, valami olyasmi)és ha volt képe elhagyni, akkor ne járogasson hozzám.

de amolyan kedvesen játékosan, meg nyálasan, de leépítettem.

és kedves kérdező nálad mi lett a válasz?

2012. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szóval kikosaraztak. pacsi a csajnak :)
2012. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!