Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megcsalás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás? Nagyon ki vagyok, légyszíves csak normális válaszokat írjatok!

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 10 hónapja vagyunk együtt.Hétvégén volt bulizni,nélkülem.Mikor hajnalban hazaért,megkérdeztem hogy milyen volt a buli,és hogy ugye nem csajozott?... Erre azt válaszolta hogy beszélgetett egy lánnyal,de igazából csak annyit hogy mennyire szeret engem stb... Szóval ez eddig aranyos. És utána mondta hogy megfogta a kezét mert oda mentek ismerősünkhöz akik a terem végén ültek,mert egymaga nem akart menni,többiek ( fiúk ) meg nem voltak hajlandók vele bemenni,így hát a csaj is be akart menni,és bementek 2 diszkóba az ismerősünkhöz. Hát a diszkóba alapból nem kevesen vannak,és azt mondta hogy ha nem változik ez az egész neki akkor el fog hagyni mert szarul érzi magát mert megfogta a másik csaj kezét.

Nagyon nem értem,kérlek segítsetek,nem volt semmi és nem is olyan kézfogás volt.Nem haragszom érte. Sajnos nagyon kis buta ( ebben az esetben . ) Ez NEM MEGCSALÁS szerintem!!!!!!!!!

Mit csináljak? Nagyon szeretem őt,ő a mindenem nem bírnám ki ha elhagyna pláne egy ilyen hülyeség miatt!!! :'(


Nagyon köszönöm a normális válaszokat!!!!!


2012. nov. 19. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ez nem megcsalás
2012. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha segít, hogy leírom: EZ NEM MEGCSALÁS.


Akkor tessék.


Egyébként már az is gáz, hogy ez a kérdés ebben a formában megért ennyi karaktert. Vagy történt köztük több is, vagy egy teljesen idiótával jársz.

2012. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mivan?!
2012. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogdossa a *öcsét, ne más kezét..és még ő mondja h el fog hagyni...örüljön h te nem hisztizel..hidd el, ez kifogás...
2012. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
lehet ezzel a kamu dumával akar téged kidobni.. mert ez. hát elég nagy marhaság a részéről, főleg hogy te elmondtad neki h nem zavar.
2012. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ez nem megcsalás de szerintem azért lehet lelkiismeret furdalása, mert nem úgy történt minden ahogy mondta és erre alapszik a megcsalás érzete ami véleményem szerint nem csak egy kézfogás volt...
2012. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Túlkomplikálod. A gondolatok hihetetlen erejét nem ismered, és alátemetnek. Elkezdesz agyalni mi történt, a fantáziád kitalál még ezt-azt és a tudatalattid elhiteti veled, amire a tudati éneddel elkezdesz lázadni a gondolat ellen. Azaz önmagaddal elkezdesz háborúzni. Ez nem jó.


Verd ki a fejedből, és gondold és mondogasd magadban ezt: "Szeretem, és ő is szeret. Szeretem és ő is szeret."

2012. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! 7.es válaszolónak meg még inkább!
2012. nov. 19. 21:39
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, nem mondaná azt, hogy emiatt inkább szakít veled. Jól mondtad, tényleg buta. És te is az vagy, mert hiszel neki. Pedig csak kifogást keres, hogy dobjon... sajnálom, de ez az igazság.
2012. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

nem csalt meg de meg fog. a jelre vár. azt akarja hogy kidobd mert ő is tudja hogy ez nem olyan dolog ami szakítóok lenne másoknál és épp ezért még lenne később visszaút ha mégsem jön össze a dolog mással.(ő szurkol hogy kidobd mert számára az zöldlámpa)

nem buta csak gyáva szakítani. szeretné ha te lépnéd meg amit neki kéne. ő lesz a mártír mások szemében hogy(hallottátok milyen apróság miatt dobták?)..és kénytelen lesz vígasztalódni azzal akit egyébként már rég kinézett magának


jaj hoppá ez nem olyan szép komment mint a 7-esé de hát az enyém ilyenre sikerült ez van

2012. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!