Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyít, vagy tényleg vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyít, vagy tényleg vissza akar szerezni?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a volt barátommal. Ő teljesen kiborult mert neki csak én kellek. De ahogy szakítottunk rögtön más csajoknál próbálkozott ,hogy találkozzanak. Másnap éjszaka arra keltem hogy írt egy sms-t hogy mennyek a házunk elé. Kimentem és ott állt egy rózsával a kezében hogy neharagudjak. Másnap pedig a legjobb barátnőmet fűzte :\\ közben hívogatott..1000sms--t írt..hívott mindenhova. Én újra kezdeném vele, csak már nemtudok bízni emiatt benne..inkábbb hagyjam vagy próbáljak bízni benen?:\\
2009. aug. 15. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én hagynám az egészet, de jó lenne tudni miért mentetek szét?
2009. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert megcsalt..
2009. aug. 15. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát így már más...nem tudom meddig voltatok együtt, de szerintem csak a megszokás, hogy te vagy neki, vagy valamilyen szinten még ragaszkodik hozzád...
2009. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon akar téged és szeret a lányok elcsábítása pedig azért van hogy féltékennyé tegyen és vedd észre hogy neked fontos ő...

probáljátok meg

2009. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja boccs nemláttam a megcsalást igy már tényleg más akkor viszont szerintem ne menj vissza...
2009. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Állandóan aztmondja megbánta hogy megcsalt..nemtudom már mit higyjek :S
2009. aug. 16. 00:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Háááát elég furán mutatja ki, megkérdezhetem háy éves vagy?
2009. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
17 :)
2009. aug. 28. 19:36
 9/10 anonim ***** válasza:
És azóta milyen fejlemények vannak ott hagytad?
2009. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Otthagytam.De rá1hétre ujra összejöttünk,és még most is tart :) Köszönöm a válaszokat:)
2009. aug. 31. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!