Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiatlan, elvetendő dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan, elvetendő dolog, és miért lehet az, hogy én szeretek egy nő friendzonájába tartozni, még akkor is ha ismerkedésböl utasított vissza?

Figyelt kérdés
Volt hogy ismerkedtem nővel, és azt mondta mi csak barátok lehetünk és ezt én elfogadtam, örültem is neki és valóban barátok lettünk, tudom ez lehet férfiatlan dolog, de ti hogy gondoljátok
2012. nov. 19. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
A túl sok TV az agyadra ment.
2012. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tök jó, bár több ilyen lenne a közelemben és nem minden pasi csak azt nézné, hova dugja a farkát
2012. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egészségedre,de én titkolnám a helyedben a dolgot,vérciki.
2012. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, nekem is van egy ilyen barátom, tényleg nagyon kedves srác, de egyszerűen nem akar barátnőt, de folyton a lányokkal lóg, velük jobban szót ért, mondta is nekünk, ő jobban szeret csak barát lenni, úgy nagyobb segítség lehet a számunkra.
2012. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De ettől még nincsen barátnőd... ráadásul a nők a

"férfi barátjaikat" szeretik leépíteni különösen akkor ha tudják hogy a szerencsétlen többet szeretne

(nem csak testileg).........

2012. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És még annyi hogy engem mindig leépítettek ez a kezdő szakasz legyünk barátok csak közbe kiderül hogy harmadrangú vagy negyedrangú barátja vagyok mert még arra sem képes hogy visszaírjon vagy visszahívjon nemhogy felvegye a telefont...
2012. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem férfiatlan vagy, hanem kicsit érettebb, mint a többség. Ha valami nem úgy sikerül, ahogy szeretnéd, nem vágod be a durcit, nem sajnáltatod magad, hanem ebben a helyzetben is meglátod a jót.

Ez a friendzóna amúgy is egy nagy hülyeség. Valakinek vagy akarok a barátja lenni, vagy nem. Ha örülök a barátságának, nem nyavalygok, hogy jaj, "friendzónába" kerültem, ha meg nem örülök neki, vagy megalázónak érzem, nem fogadom el a barátságát és kész.

2012. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán ha a baráti kör szót használnád akkor nem lenne annyira "ciki"!
2012. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen,de mi le is fekszünk azért egymással :D
2012. nov. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!