Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudozik össze-vissza. Megbeszélném vele de hogyan?

Figyelt kérdés
Barátom fent van mindenféle chaten, ismerkedős oldalakon, és be is vallja hogy ismerkedik...de csak kamoznak meg beszélgetnek...Eddig oké, de tudom hogy nekem hazudozik össze vissza...mer az egyik oldalon én is fent vagyok álnéven és látom mikor lép be...tegnap például 10 óra körül lelépett mert azt mondta rosszul van és álmos...De arra az oldalra 11 órakor lépett fel és 2-ig fent volt..és amikor megkérdeztem mikor aludt el, hazudott...azt mondta h mivel szarul volt, elaludt már mikor elköszönt tőlem...De nem mondhatom meg neki hogy álnéven leselkedek utána...Akkor hogy beszéljük meg?

2012. nov. 19. 23:36
1 2
 1/15 mirror06 ***** válasza:
Csúnya dolog ellenőrizgetni, de hazudni még csúnyább. Megmondanám neki, hogy meglestem, lebukott és adjon rá magyarázatot.
2012. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy csúnya dolog de nem hagyhattam ki..na mindegy én nem merem elmondani neki mert akkor meg abból lesz vita..
2012. nov. 19. 23:42
 3/15 mirror06 ***** válasza:
Egy jó párkapcsolatba nincsenek titkok vagy ilyen dolgok, hogy 'inkább nem mondom el, mert csak vita lenne belőle'. Ha nem tudja a két fél megbeszélni egymás között a dolgait felnőtt ember módjára, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.
2012. nov. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
miért annak van értelme hogy ő hazudozik nekem összevissza? ha már úgy is elmondta hogy "ismerkedik" vagyis megcsal, akkor ezt mért nem tudja elmondani? miért kell hazudozni meg lerázni?
2012. nov. 19. 23:48
 5/15 anonim ***** válasza:

Álnéven vagy fent, és figyeled Őt! Te nem hazudsz?

Vagy mi is van?

2012. nov. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát de végülis én is hazudok de ő erről nem kérdez, nekem meg ő a képembe hazudik...és komolyan én vagyok a hibás amiért ő megcsal engem...?
2012. nov. 19. 23:51
 7/15 anonim ***** válasza:
miért vagy még vele?
2012. nov. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
mert szeretem...ezt a hülyét...
2012. nov. 19. 23:53
 9/15 anonim ***** válasza:

"Barátom fent van mindenféle chaten, ismerkedős oldalakon, és be is vallja hogy ismerkedik...de csak kamoznak meg beszélgetnek...Eddig oké,..."


Ezt már itt elrontottad! Ha a párom szeret, ne ismerkedjen már más nőkkel semmilyen oldalon és ne kamerázzon vad idegen nőkkel.

Vagy ha megteszi, na az nem OKÉ!


Felejtsd el ezt a fiút, keress olyat, aki a te társaságod keresi és nem másokét.

Valamint, attól, hogy az ember szerelmes, nem kell minden felett elsiklani ( gondolok itt a társkeresőre ), mert hát ez lesz az eredménye.

2012. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szakítani kéne...de túlságosan szeretem őt...és tényleg nem tudom megtenni..ezt már azóta próbálom megtenni hogy ez az egész elkezdődött..de nem megy...:S
2012. nov. 20. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!