Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le? Tudom, hogy hazudozik nekem, de nem szeretném elmondani neki, hogy honnan.

Figyelt kérdés
Elolvastam facebookján az üzeneteit (nem tudja, hogy be tudok lépni) és bizonyítani tudom, hogy hazudik a barátom, arról, hogy miért nem tudunk találkozni, ha rákérdezek a dolgokra, akkor szemrebbenés nélkül ver át. Le szeretném buktatni, de hogyan tegyem, anélkül,hogy tudná, hogy elolvastam az üzeneteit?
2011. jún. 7. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
irtam privit:)
2011. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én inkább azon gondolkoznék el, hogy mennyit is jelentek neki. Te tudod bizonyítani, ennyi. Ezen szerintem nincs mit magyaráznia, se lebuktatni nem kell. Csak megmondani neki, hogy mi a helyzet. És aztán továbblépni, mert aki átveri a másikat, az nem szeret.
2011. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ird le hogy neked mit hazudott es valojaban mi miatt nem tudtatok talalkozni ,a jo megleckezteteshez kell tudni az elozoeket is
2011. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nálunk ez msn bezsélgetés naplóból derült ki! (mással csókolózott, a ribi nem akárhoygan felajánlotta magát, de szerencsére a párom visszautasította, mert mondta hogy az a csók csak egy tévedés volt).Elolvastam és szembesítettem vele. Mivel szeret, nem azzal foglalkozott, hoyg hogy tudtam meg, ahnem azzal hogy rendbehozza, amit elcseszett 2év után... azóta is együtt vagyunk
2011. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az ilyen lebuktatásoknak mindig sírás a vége....
2011. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és ha kinyomtatod a bizonyítékokat?
2011. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért kéne lebuktatni? te tudod hogy hazudik neked, ő is tisztában van vele hogy mit művel. szerintem nem tartozol neki magyarázattal. én is voltam ilyen helyzetben: csak annyit mondtam neki hogy vége és beletörődött. aztán pár hónap múlva találkoztunk, beszélgettünk és akkor feljött ez a téma, nem tagadta hogy hazudott, nem is erősítette meg de látszott az arcán hogy bűntudata van
2011. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

végül megoldódott, beismerte, nem kellett megmondanom neki, hogy valójában honnan tudom...

annyira nem volt nagy dolog, megbeszéltük, hogy együtt ebédelünk azt hazudta, hogy nem tud eljönni otthonról, mert valami rokonával ebédel, közben pedig az egyik haverja volt náluk... de elmondta.

Köszi mindenkinek a válaszokat. :)

2011. jún. 8. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!