Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hagynám, hogy elhagyjon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hagynám, hogy elhagyjon, nem szeretem igazán?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, nem merült fel ilyen probléma, pusztán elméleti kérdés.


Ha menni akarna, én nem marasztalnám egy percig se. Tisztában vagyok az értékeimmel, főképp az ő vesztesége lenne (bármilyen jó is hozzám). Másképp pedig ha nem boldog velem, miért kéne együtt agonizálnunk? Szeretem, de ő nem szeret, elhagy, talál olyat, aki szereti, én is találok, mindenki boldog. Így leírva annyira egyszerűnek tűnik.

Természetesen nem akarom elveszíteni, de ha menni akarna, nem tartanám vissza.


Exemnél rettegtem, hogy elhagy. Ha valamelyik heves veszekedésnél felmerült a szakítás lehetősége, teljesen bepánikoltam, előfordult, hogy könyörögtem, hogy ne hagyjon el.


Ezt most nem érzem. Nem vagyok szerelmes?


2012. nov. 20. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy ő nem szeret, miért nem hagyod el te?

Nyilván csak kínlódtok egymás mellett, ezért odabent te is tudod, hogy mindkettőtök számára a külön út lenne az ideális és ezért nem aggaszt.

Sőt azt is megkérdőjelezem a szavaid alapján, hogy neked már megváltás lenne ez.

2012. nov. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Figyelmedbe ajánlom az első mondatomat.
2012. nov. 20. 00:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elméleti, miért gondolkodsz rajta? És ennyire tüzetesen?

Valóban elméleti?

Ne nekem, magadnak válaszold meg.

2012. nov. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy másik kérdéssel -amit itt olvastam- merült fel bennem. Ha a saját véleményemre lennék kíváncsi, nem kérdeznék.


Azért köszönöm fáradtságod.

2012. nov. 21. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!