Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 14 éves barátnőmmel 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14 éves barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, ma úgy néz ki megint szakított, ahogyan ezt már többször is eljátszotta! Mi a teendő!? Én annyira szeretem, és nem akarom, hogy elhagyjon!

Figyelt kérdés
Minden szakítás után mondta,hogy szeret és mindig kibékültünk!Meg sokat kiabál velem még ha nekem van igazam akkor is!:( Az nem számít,hogy ő mit ront el,akkor meg sem szólalhatok,de ha én rontok el valamit,akkor egyből leordít!Nagyon Sokat jelent nekem és ezért nem akarom,hogy vége legyen!:( 16 éves vagyok
2008. dec. 16. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Fiatalok vagytok még, ne vedd komolyan se magad, se a világot, bár úgyis hiába mondom. :)
2008. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Én is 14 éves lány vagyok és 14 éves a barátom, mi 10 hónapja vagyunk együtt.

Mi is néha veszekszünk de utána mindig kibékülünk és nem szakítunk egyből.

Lehet h most olyat mondok ami nem fog tetszeni de szerintem gondold át h tényleg kell neked egy ilyen lány aki azt mondja h "szeret" de közben már 500szor szakított veled? Ha szeretne nem azon járna a feje h szakítson veled hanem az h hogyan tudnátok kibékülni. Egyáltalán min vesztek össze?

Ha hülyeségeken akkor szerintem télleg szakítsatok mert az úgy nem jó kapcsolat ha már erőltetitek.

Meg am. csak kiváncsiságból kérdem h a csaj mit szólna ha te is ezt csinálnád vele?

Sz.tem neki sem tetszene...szal csak annyit mondok h ha már nem megy a kapcsolat ne erőltessétek!

Bocsi de ezvan :(

2008. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha meint szakitott, mit vársz töle ? Ö még csak 14 és lehet még kislány, amugy lehet szereted, de lehet ö még nem fejlett ahoz hogy öszinte szép kapcsolatot teremtsen neked, de ez csak az én véleményem.

Visszatérve kérdésedre, kérdés az hogy mért szakit? Milyen oka van rá ? Nagyobb az ok, amiér szakit ? Vagy csak pici hülyeségeken veszetk össze ?

Tudnod kell egy kapcsolat arrol szol hogy valamelyik fél engedjen, de ez / nem terjed ki a megcslásra / hanmem pici vitákba, mérlegeld, és mond neki legyen megértöbb ha ugy érzed tényleg neked van igazad, ha meg nem akkor te engedj kicsit neki / Sok sikert!!

2008. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ne hagyd má hogy egy csaj pattogjon neked meg kikészítsen. Lehet lepontoztok de 1sem ér annyit hogy szomorkodj miattad +akkor is neked álljon ha neked van igazad. Mond azt hogy ok rendben akkor szakítsunk ha ezt akarok. Ha szeret akkor keresni fog ha meg nem akkor van 1000 másik. Nem hihetik azt a csajok hogy ők a világközepe ha látja hogy nem érdekli a duzzogás a vergődés rájönnek hogy hoppá. Aztán ha a utána se látja be a dolgokat akkor főjön a saját levében
2008. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Az utolsó válaszólónak is!Így,hogy belegondolok lehet igazad van!De ha el is hagyna és nem jönne vissza,valahogy nem bírnám ki ha más pasival látnám...:(
2008. dec. 16. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem a helyzeted. Egy cipőben járunk :S

És az én helyzetem is eléggé hasonló. Mi 15 évesek vagyunk. És több, mint egy évig voltunk együtt. Ezalatt az idő alatt többször szakítottunk. De leginkább ő velem.

Én azt tudom tanácsolni, hogyha igazán szereted őt, akkor nem adhatod fel! Te vagy a férfi, és az összes csaj arra vár ilyenkor jó esetben, hogy te még ne add fel. Én sem adom fel, csak most hagyom, hogy kicsit gondolkozzon a történteken, és lenyugodjon. Ha ez megtörtént akkor újból és újból megteszem ami csak tőlem telik. De hogyha tényleg semmi értelme, szóval mondjuk nincs semmi eredmény 1 hónapon belül, akkor nem tudsz mit csinálni. De nagyon nagy az esélye hogy lesz;) A lányokhoz tengernyi türelem kell, ezen kívül nyugodt, érzéki viselkedés.


A szíved vezéreljen... Te érzed hogy mit akarsz.

2010. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd komolyan a leányzót. Keress másikat.
2012. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!