Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mikor válik zavaróvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor válik zavaróvá egy lány ragaszkodása, beleszólása a dolgaitokba?

Figyelt kérdés
Konkrét esetekre lennék kíváncsi, amikor kiakadtatok amiért túlságosan beleavatkozott az életetekbe a barátnőtök. Én akkor tettem ilyet amikor nagyon szerelmes voltam, de rossz vége lett, mert nem tudtam, nem vettem észre, hogy ez zavarja a fiút. Nektek milyen tapasztalatotok volt? Túl sokat hívogatott, társaságban molesztált, agresszíven próbált leszoktatni a dohányzásról, ilyenek?
2009. aug. 15. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor már megszól, hogy wc után hajtsam le az ülőkét!
2009. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amikor beleszól mikor mennyit iszok, és hogy vezetek
2009. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

minden percem (szo szerint) tudni akarja hogy kikkel és mit csinálok,megszeretné szabni,hogy kikkel találkozhatok,barátkozhatok...

de ezeket énis megcsinálom,ő is nehezen viseli,msnről töröltettem nekem nem tetsző embereket,nem megy nélkülem sehova melon kivül,és ilyenek.

igy szeretjük egymást

22/L

2009. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!