Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok, ha a legjobb barátotok adna egy szájrapuszit a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

ez velem megtörtént.

ott volt a barátom is, és épp arról beszélgettem a legjobb barátjával, hogy a barátom nem képes a féltékenységre. de én ezzel nem akartam semmire célozni, aztán amikor a barátom is odanézett, akkor adott egy szájrapuszit. engem ez kicsit rosszul érintett, de a barátom csak egy ejnye-bejnyével lerendezte a dolgot. tudom, hogy nagyon bízik a legjobb barátjában, de hogy ennyire? ti mit tettetek volna az ő helyében?


2009. aug. 16. 00:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

na pont ez történt meg velem szombaton 15.én.

bnőmmel, diszkóba vagyunk, és csókolóztunk, és odajött a legjobb barátom, be volt rugva, és ez nagyobb volt mint egy szájra puszi majdnem csók.

a bnőm nem is távolodott sőőőőt. még teccett is neki...

ülünk, és monnya a bnőm, hogy kimegy wcre.

mondom ok.

tul sokáig volt el, kimegyek a wcre, és látom ott smárol a haverommal.

odamegyek, a csajnak mondtam a k*rva anyádat! a srácot kirángattam a diszkó elé és kilöktem egy kocsi elé. a kocsira esett, de semmi baja nem lett .. kár..

de azt nem tudjátok elképzelni mennyi ideg volt bennem...

és 1éve voltunk együtt évfordulónk volt...

2009. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

naja jól beszélsz:D

amúgy meg jött 10-15cigány beültünk a kocsiba és goo haza:D azok nekedesnek, annyi:D

2009. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!