Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudni szeretném, hogy hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudni szeretném, hogy hol találok Pesten olyan helyet, ahol kultúrált, intelligens, helyes pasikkal lehet megismerkedni? És olyan régiót, ahol fekete pasikkal lehet találkozni?

Figyelt kérdés
A fekete pasikat azért kérdeztem külön, mert Pesten nagyon keveset lehet látni =(
2009. aug. 16. 01:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
amúgyis, az intelligens és a nigger kizárja egymást
2009. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

A wiki-s infót köszi, de mért gondolja mindenki, h a méret miatt szeretnék fekát??! Ez a tényező semmit se ér,ha közben hülye a srác!

Így van, köszönöm, nekem ez (is)tetszik, magánügy, vélemény nem érdekel!!!

Amugy meg, vannak értelmes feketék, előbb ismerj meg párat,mielőtt felszínesen elítéled őket. Ők is mondhatnák, h köztünk nincs intellektus, ugyanis annak idején mi voltunk azok, akik rabszolgaként használtuk őket, csak a bőrszínük miatt! Tessék, ennyire voltunk intelligensek...

2009. aug. 20. 00:56
 23/24 anonim ***** válasza:
A magyaroknak mikor voltak a négerek rabszolgái??? Nekünk soha nem voltak, csak a fehér etnikumú teljesen más kontinensen élőknek...
2009. aug. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem is a magyarokra gondoltam, hanem a fehérekre...
2009. aug. 20. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!