Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van koztetek olyan, aki...

Van koztetek olyan, aki szivesen utazna Londonba megismerkedni egy fekete fiuval?

Figyelt kérdés
A kerdes teljesen komoly.
2009. jan. 21. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, ismeretlen emberrel? nem, nem hinném, hogy akadna bárki, aki ennyire ...Khm... "kalandvágyó".:)
2009. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy hipp-hopp nem! És főleg nem ismeretlennel. De én is utaztam már 6 órát repülővel azért, hogy megismerjek egy lányt. Igaz mi akkor már napi rendszerességgel beszéltünk telefonon, neten kb egy éve szóval nem volt már ismeretlen. Embere válogatja; én - ha úgy adódna - megint megtenném. Lehet nem lesz belőle semmi, de lehet ő életed párja. Mert gondolom ilyesmiről van szó... :)
2009. jan. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 yuda válasza:
100%
Ez teljesen pénztárca függő:én pl. szeretek ismerkedni fehérekkel,feketékkel is,igaz ezért nem hiszem kimennék Londonba,de elvileg nem látom akadályát miért is ne? Nincs ebben semmi rossz.-persze csak úgy idegenként és egyedül nem biztonságos a mai világban,de ha megvannak a kellő biztosítékok: pl.lenne ismerős akinél lakom,plusz lenne más barátom velem,akkor igen.
2009. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
57%

Már bocsi (ezért lehet, hogy "kukába" kerülök...), de miért Te utazol a helyébe?

Ezek szerint Te fizeted a jegyedet stb.?

Lehet, hogy jó kalandnak tűnik, de egy nőnek igenis legyen tartása, nehogy már ő menjen, utazzon egy pasi helyébe!Nézd, én itt Magyarországon valahányszor randiztam valakivel, eszembe nem jutott volna, hogy akár csak egy pár kilométert is utazzam a sráchoz!Ilyen szinten nem szabad, hogy egyenjogúság legyen.Én a srác helyében el sem tudnék ilyet várni a NŐ-től.

2009. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
79%

Előző még: kiegészítés.

Írták sokan, hogy "miért ne?".

Szerintem ha ő Londonban él, akkor neki kéne a mobilabbnak lenni,még akkor is, ha csak barátságról van szó.Ami azt illeti ha már ott vagy, szinte elengedhetetlen, hogy valahol megszálljál,az is megalázó szitu, ha Neked kell majd a szállodádat fizetni egy randi kedvéért...

A pasik nem szeretik az ilyen tálcán-kínált alkalmakat, és egy kezdődő barátságot is csírájában elfojthat az efféle kényelmetlenség.

2009. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.HA Londonba lennék akkor igen de cssak azért hogy megismerjelek nem.
2009. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nézd, ha magára Londonra vagy kiváncsi és ki tudsz utazni (van miből),feltétlenül menj ki és mellesleg találkozz ezzel a fiúval, de ne ő legyen a konkrét úticélod!

Rendezd úgy, hogy ha legközelebb meghív, mondd hogy gondolkodsz még rajta (ne mondj azonnal "igen"-t), aztán valami ürüggyel utazz ki (pl:munkaügyben szeretnél odakint érdeklődni egy irodában - totál "bevehető" habiszti)és ha már egyszer ott vagy, tali!

2009. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, utolso aranyos vagy!
2009. jan. 28. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!