Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan nő, aki jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki jelenleg nem él párkapcsolatban, vagy egyéb okok miatt nem szeretné egyedül tölteni a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Nem társkeresés céljából írtam ki, csak gondoltam hátha lenne kedve valakinek együtt karácsonyozni egy 21 éves fiúval, esetleg egy kicsit össze is bújni (az összebújás alatt nem a szexre gondoltam). :D 18-27 éves korig bárki írhat, aki budapesti, vagy Maglódtól max. 30 km.-re lakik :)
2012. nov. 20. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok olyan lány létezik, aki egy vadidegennel töltené a karácsonyt. Ha nincs párja, attól még lehet családja (szülők, nagyszülők, testvér, unokatestvér stb), ha pedig az sincs, akkor egy barátnő. Ha az sincs, akkor cica/kutya/hörcsög és ha az sem, akkor egyedül is jól érezheti magát. Ha pedig valaki iszonyat elkeseredett, inkább figyelemfelhívó jelleggel "öngyit" követ el és a pszichiátria személyzetével karácsonyozik, nem pedig egy idegennel.


Amennyiben mégis vannak ilyen lányok, nekem is írhatnak, elvégre az interneten 100%-ban megbízható és őszinte mindenki és csinálok muffint is. Van egy erdő közepén egy elhagyatott házikóm, szóval nem zavarna a külvilág zaja. A leveleket a "Baltás Gyilkos Karácsonya" jeligére várom...

2012. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Első!


Nem vagyok gyilkos, sem pedig elmebeteg, egyszerűen csak nem szeretnék egyedül karácsonyozni, ennyi az egész. Persze nem ukk-mukk-fukk módjára gondoltam, hanem előtte azért megismerkednénk, meg képet is cserélnénk. Másrész, meg csak azoknak szól, akiknek színtén nincs kivel tölteniük az ünnepet. Nem kell egyből ítélkezni!

2012. nov. 20. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha te is nőből vagy (hátha egy biszex nő a kérdező ;) ) , akkor kereslek. :))


Egyébként a fent említett cica, kutya nem rossz ötlet... bár a macskanyelv elég érdes a nyaláshoz.

2012. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, hörcsi nem, a mazochizmusnak még a gondolata is riaszt.
2012. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az első válaszolóval együtt karácsonyoznék! Szórakoztató baltás gyilkos lehet és a muffint is kedvelem :D
2012. dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Muffin? Nekem a muff is megteszi.
2012. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
muff in, muff out, muff in, muff out
2012. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!