Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hölgyek mit gondolnak erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hölgyek mit gondolnak erről?

Figyelt kérdés
Pár éve munkatársak voltunk. Egész jól kijöttünk egymással. Azóta (pár éve) nem láttuk egymást, aztán egyszer fb-on találkát kért. A nő férjezett, de azt mondja h. a kapcsolata romokban van, belefásult, stb. Túl sokat nem beszéltünk erről, és nem is akartam felhozni, nem akartam tapintatlan lenni.) Néhányszor találkoztunk, és hát én mondtam h. nem biztos h. ez így jól van-e (mivel Ő férjezett ezért lelkiismeret fordulásom van e miatt, mármint a "randi" miatt.) Pár évvel idősebb mint én de nem vészes, már én is felnőtt vagyok, csak ez a szituáció...olyan fura. (persze nem várom el, h. a problémámat ti oldjátok meg, csak a véleményetekre volnék kíváncsi...)
2012. nov. 20. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fair hogy férjes, és randizgat. Váljon el, utána...-.-
2012. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a kapcsolatán kellene dolgoznia mint másokkal ismerkednie (bocsi de tényleg)
2012. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha neki így jó, én nem ítélem el
2012. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%

jaj, mindjárt jön a sok erkölcsös ember, észt osztani

papíron, "képernyőn" mindenki olyan okos

lenne csak benne....

én meg tudom érteni a szitut, pedig nincs is romokban nálunk

de nekem is vagy egy fiatalabb pasi aki tetszik... ha nem lenne olyan széltoló hülye, amilyen, én is ráhajtottam volna az újdonság varázsa, no meg az a bizonyos szikra stb.


lehet kövezni

2012. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!