Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, Urak! Hányszor randiztatok és konkrétan milyen helyekre mentetek a párotokkal mielőtt ott aludt nálatok?

Figyelt kérdés
Egy ember ha tud több választ is írhat (úgyértem az előző párjára vonatkoztatva), nagy segítség lenne! tehát gyakorlatilag az ottalvás előtti randihelyek felsorolására gondoltam időrendben.
2012. nov. 10. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Én két évig randiztam, majd két évig várt rám, mert katona voltam, majd Sopronba a nászutunkon kerültünk egy ágyba.

Ugye milyen furcsa?

2012. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bemutatkozás egy könyvtárban, Budapest MÜPA hangverseny,séta Budapesten-kávézó, kirándulás, újabb séta, szex nélkül esti tévézés és beszélgetés, színház utána szex

N/33 egy éve vagyunk együtt

2012. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt Budán a Te+ Én presszó. Az egy tuti hej volt. kis bokszok, a pincér csak ritkán jelent meg, és mehetett a smaci ezerrel.Sokszor voltunk ott, de a műjégen, a csónakázó tavon, osztálykiránduláson, és ilyen helyeken. Ja a Gellért hegyen sokat voltunk.
2012. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy hónapon keresztül szinte minden nap találkoztunk (tényleg csak egy-két nap maradt ki), és minden alkalommal több órát/fél napot is együtt töltöttünk.

Legtöbbször sétáltunk (Városliget, Vár, Gellért-hegy stb.), néha beültünk egy gyorsétterembe, illetve nálam (én vagyok a lány) a koleszban filmeztünk délutánonként.

Napra pontosan egy hónappal az első randi után aludtam ott nála.

2012. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs szerintem általános recept. Mondjuk első randin nem szerencsés szerintem rögtön hanyatt vágódni egy pasinak sem. Nem csípem a Szex és New York című sorozatot, de volt egy rész, amiben Carrie azt mondta, hogy első randira soha ne szőrteleníts mert különben a pasi ágyában végzed:DD Ez azóta alapszabály nálam, szerintem érdemes megfogadni másnak is. Mielőtt ágyba bújtunk az exemmel úgy kb másfél hónap telt el a megismerkedésünktől számítva. Talán 6x randiztunk előtte. Első pár alkalommal mindig valami kis nyugisabb, kellemes beülős helyre mentünk, iszogattunk, beszélgettünk. Szerintem az első randikra ez a legjobb helyszín. Aztán elhívott egy ilyen ünnepségszerűségre és felvetette, hogy mivel a közelben lakik, ott aludhatnék nála aznap este. Nyilván tudtuk mindketten, miért hív át magához, de teljesen korrekt volt ez így szerintem.
2012. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első két alkalommal sörözni mentünk a moszkva környékén (arra lakunk mindketten), harmadjára teázó az oktogonnál, a negyedikre most nem is emlékszem, ez de gáz... :D utána kávézó és séta (Városmajor), aztán főzés és filmnézés nálam (szexmentesen), következőleg mozi és séta (Vár) aztán kirándulás (budai hegyek), utána séta (Margitsziget) és filmezés nála (itt volt az első csók:)). Szóval az első randitól a csókig is eltelt két hét, a szexig meg még utána kettő, egyébként mi általában a sörözés-teázás-filmezés vonalon szoktunk haladni.

24N és 25F

2012. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!