Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy szerepel a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy szerepel a párotok a telefonotokban?

Figyelt kérdés

Mármint a telefonkönyvben :)

Édesem, kicsim, szerelmem, stb, vagy a keresztneve?

Az én barátom nem tud napirendbe térni afelett, hogy a teljes neve van benne a telefonomban.


2012. nov. 20. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
a keresztneve
2012. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

a telefon sztem a telefonálásra van, nem az egyéb romantikus névtárolásra :D

ha összejöttem volna azzal a lánnyal, aki tetszett, akkor se változtattam volna meg a nevét a telefonomban. mert ugye már azelőtt is megvolt a száma, h összejöhettem volna vele, és a keresztneve volt hozzárendelve.

2012. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
"cickán"
2012. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A keresztneve és egy szívecske :D
2012. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha vezetéknv keresztnévként van beírva az már elég necces.
2012. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nekem a keresztnevén volt mindig.(már ex)


1x volt h megnézte a telom és van benne elég sok lány/lánynév. ÉS valakit úgy írtam be h "Krisztike" és jéézusoom h nevezhetem így ki ő meg hogy meg miért megő csak ismerős...pffff

2012. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

a keresztneve becézve


a kicsim, édesem nem mindenkinek jó, mert aki kicsit linkebb típus, az bele tud kavarodni, és zűrök lehetnek belőle, ki is az a kicsim :D no meg ha belenéz a 2-es számú barátnő pl. és nem saját számát találja benne a szerelmem címszó alatt? :D

2012. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 TOMAtm ***** válasza:
100%
Neveddfel!
2012. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerelmem :)
2012. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A keresztnevén...


Erről van egy sztorim :)


Egy kollégámmal együtt utaztunk a buszon munka után, ő korábban szállt le... amikor leszálltam, akkor vettem észre, hogy kiesett a telefon a zsebéből. Elraktam, hogy majd reggel odaadom neki, siettem a vonathoz.


Erre megcsörrent a telója, kiírta, ki keresi: "Drágám" :D


Felvettem, a srác volt az, a párja telójáról hívta fel a telóját, remélve, hogy olyannál van, akitől visszakapja...


Hadd ne mondjam, milyen hangon vettem fel... ha már egyszer a drágám keres :D

2012. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!