Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy szerepel a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy szerepel a párotok a telefonotokban?

Figyelt kérdés

Mármint a telefonkönyvben :)

Édesem, kicsim, szerelmem, stb, vagy a keresztneve?

Az én barátom nem tud napirendbe térni afelett, hogy a teljes neve van benne a telefonomban.


2012. nov. 20. 20:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem is mindenki teljes nevén van benn a telefonomban, kivéve anyukám és a párom. A páromat nem azért írtam át, hogy neki tetsszen, hanem mert engem zavart valamiért, hogy a teljes neve szerepelt. Így a keresztneve becézett formájára írtam át.
2012. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

a vezetékneve + keresztneve

így biztos tudom,hogy ő az :))

2012. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem két barátnőm volt eddig, mindkettőnek volt egy beceneve ahogy a leggyakrabban szólítottam, a telefonba is azt írtam. Mielőtt összejöttünk a teljes nevük volt benne, de aztán átírtam. Konkrétan ezek kicsim és cicus voltak.
2012. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

A többieknek is a teljes neve van benne a telefonomba, Hajniból lehet több is, de ha a vezetékneve is ott van, az csak ő lehet. Nyilván anyu-apu nem a nevén van beírva :)


Nem tudja megérteni, már át kellett írnom...

2012. nov. 20. 20:28
 15/20 anonim ***** válasza:

Vezetéknév + keresztnév.

Nem aszerint írom be a neveket, h az illetőnek megfeleljen, hanem hogy én kapásból felismerjem, és meg tudjam találni. Nyilván, ha a legátlagosabb vezetéknévvel és a legátlagosabb keresztnévvel már 5 ugyanolyan nevű személy szerepelne a telefonomban, kitalálnék valamit. De hál' istennek nem így van.

2012. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mindenki teljes néven van, így ő is :) Jó, anya, apa, mama, stb nem :D De hát őket soha nem is szólítom a nevükön :D Vtszont utálom, amikor van 8 Tomi, és nem tudom melyik melyik :) Mindenki vezetéknév + keresztnév, a barátomat meg ilyen értelemben nincs értelme máshogy kezelni, mint bárki mást. Miért lenne jobb, ha Cicafiú néven lenne ott? :DD
2012. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Leendőbelim :)
2012. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A fontosabb számokat tudom fejből. Úgyhogy tökmindegy egyébként részemről, hogy be van-e egyáltalán írva. :D
2012. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Horatio. :-)))
2012. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A teljes neve. Miért lenne gáz? Mikor megismertem, így írtam bele, ezzel a névvel volt, ha bármikor hívott, hívtam, írtam neki. Összejöttünk, eszembe sem volt, hogy amint komoly lett köztünk a dolog, nekirontsak a telefonomnak és átírjam a nevét szerelmemre, vagy akármilyen dedó ökörségre. Mert minek?

21L

2012. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!