Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A zarkozottsag a ferfiaknal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zarkozottsag a ferfiaknal valhat betegesse is? Azonkivul h otthagyjam mit tehetek?

Figyelt kérdés

Mar 2 hete nem elegit ki.Kerdeztem s a azt mondta nincs kedve..(de en ot ki kellett).

Erre megijedtem mert majdnem 2 ev alatt ezt soha nem mondta! Ma reggel megkerdeztem es addig faggadtam mig mondta h tul faradt mostanaban vizsgak miatt az egyetemen.

Azt megertettem, de addigra mar felkaptam a vizet, h mas csajhoz van koze.

Mert zenel es orokke a tancoscsajok korulotte kell legyenek.

Annyira zarkozott h ezt nem tudta elmondani, h faradt volt, inkabb hagyta h minden hulyeseg atmenjen a fejemen.

Erzelmeit soha nem mutatja ki,ha hianyzom nem mondja mert szegyeli...pedig annyira megerto vagyok vele...

Csak hulyul, mint egy 5 eves, komoly dolgokrol nem tudja kifejezni magat.

Hogyan hozhatom ki ebbol?


2008. máj. 25. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miota vagytok egyutt de ha mar legalabb egy eve es meg mindig zarkozott, hat akkor magaval bacik ki... teged elvesztve.

Mifele duma az hogy te nem kapod meg ami neked jar de neki kell???? Kisse egyoldalu ez a dolog es ezt te is erzed. En megertem, hogy szereted egy egyebek...megis. Ulj le vele, mikor nem faradt, nyugodtan mondd el neki a problemadat es azt is, hogy nagyon nemszeretve erzed magad es hogy nagyon szereted, de neked ez igy, nem fog menni. Senki nem kotelezhet arra senkit plane nem ilyen fiatalon, hogy a masik szereteteert kolduljon!

Az is lehet, hogy depresszios, szorong stb. Akkor pedig segitesegre lesz szuksege.

Ennyit tehetsz: beszelsz vele, latod mire jutsz. Ha semmire, tudom, hogy szereted - hogy magamat ismeteljem - de magadhoz is jonak kellene lenned.

2008. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

na ezekrol ma beszeltem vele. S szerintem segitsegre van szuksege, mert sztem NEM normalis dolog, h azt ne tudja kifejezni h faradt, vnincs kedve, v hianyzom...mert szegyeli.

De ha szolok h segiteni kene rajta, akkor megsertodik.

Mit tehetek? Szoval akkor ez mar tenyleg nem normalis dolog?

2008. máj. 25. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt még nem betegségnek, hanem csak terheltségnek hívják.

Döntsd el hogy van-e erőd ezzel küzdeni. Ha igen, akkor szépen, sok türelemmel és érzékkel tegyél ellene.

2008. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Ha meg irtok velemenyt, ertekelnem:)

Azt hiszem azt fogom csinalni.:)

2008. máj. 25. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!