Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szeretitek a párotoktól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek a párotoktól a saját kezű ajándékokat?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretek ilyesmit kapni adni meg főleg. Pláne ha tetszik is az illetőnek. Most egy egyedi receptkönyvön dolgozom. A legközelebbi ajándék amit meg adok egy kézzel varrott kalendárium lesz színes zsebekkel, benne apró ajándékokkal. Nektek tetszene?
2012. nov. 21. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is szeretem, és ezt a barátom is tudja.

Szerintem az a legjobb érzés, amikor tudom, hogy ezt a barátom szeretettel készítette.

2012. nov. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szeretem az ilyesmit, a volt barátom is szerette... sőt, miután szakítottunk mondta, hogy kicsit rosszul esett neki, amikor már nem ilyen ajándékokat kapott tőlem, hanem olyat, amilyet vettem.

Viszont olyan is van, aki nem szereti az ilyesmit, neked kell tudnod, hogy a párod minek örül, nekem pl a mostani barátom azt értékeli legjobban, ha valamilyen programot szervezek. Szóval eléggé egyénfüggő.

2012. nov. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!