Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A neten hol lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten hol lehet találni olyan társkeresőt ahol komoly kapcsolatot keresnek nem csak szexpartnert?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
S E H O L
2012. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lassan egy éve társkeresőzök, négy oldalon is fent vagyok, de osztom az első véleményét! Nekem még nem sikerült normális pasit kifognom! Mind az első randin már ágyba akart cipelni! :((
2012. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktál velük neten beszélgetni a randi előtt?
2012. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem igazán már kedvem sincs beszélgetni senkivel. A nagyrésze már a második levélben a szexuális szokásaimról faggat, a másodikban meg képet küld a farkáról. Szánalmas! Aki első körben szimpatikus, az pár levél vagy chat után többet nem jelentkezik. Volt akivel fél évig leveleztem, állítása szerint nagyon tetszettem neki, aztán mikor randira került volna a sor, eltűnt mint a szamár a ködben! Mind link, puncivadász! :(
2012. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te meg előítéletes. Ha dumálsz valakivel, aki egyből azt kérdezi, hogy mi a helyzet a szexszel, attól mit vársz a találkozónál? Ha nem akarsz egyből intim dolgokról beszélgetni, válts témát, vagy mondd meg nyíltan, hogy ez neked még korai.

Aki meg bejön, azzal nem hónapokig levelezz, hanem találkozzatok.

2012. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem előítélet, hanem tapasztalat! Persze, biztos van olyan is aki komolyan gondolja, csak én még nem találkoztam ilyennel! Akivel fél évig leveleztem, azzal meg szerettem volna találkozni, de ő kitért előle, mindig volt valami kifogás...
2012. nov. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ezt egyáltalán nem osztom.

Attól is függ (nem kicsit), hogy te milyen adatlapot készítesz, illetve milyen képeket raksz fel magadról. A kihívó képekre a megfelelő célközönség "ugrik", a természetes, nem pózolós, inkább az arcból, szemekből többet mutató képekre nem elsősorban a "puncivadászok" kattannak, hanem a komolyabb társkeresők. A ctk oldalain megjelenik a minőség, én nem csalódtam, a hülyéket válaszra sem kell méltatni, de néhány normális azért fennmarad a szűrőn. Én majdnem elköteleződtem egy ilyen kapcsolatban, amikor visszacsábított az exem... :)

2012. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Ha csöcsparádé van a profilban, vagy nem ír semmit a lány magáról, akkor levonom a következtetést, hogy őt sem az intellektusáért kell szeretni. (És nem írok rá, mert fenemód gerjedek az intelligens lányokra.)

Lehet, hogy ha kicsit idősebb és tapasztaltabb leszel, megtanulod majd kiszűrni a pinavadászokat.

Addig is legalább tapasztalatokat gyűjtesz.

2012. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális arc és két egészalakos fotóm van felrakva, és azok sem kihívóak, semmi cicivillantás vagy hasonló. Sőt, a bemutatkozó szövegemben világosan leírom, hogy komoly kapcsolatot keresek, és hogy kik ne írjanak. Ennek ellenére csak ezekkel a kanos pasikkal akadok össze. :(

Mit csinálok rosszul?

2012. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!