Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljem el az állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljem el az állandó barátzónát és hasznos kishaver szerepet, ha komoly kapcsolatot szeretnék? 31/F

Figyelt kérdés
Nemrég hitegetett ismét egy hölgy azzal, akivel többször is randiztam, hogy több is lehet ebből az ismerkedésből...de mint kiderült, csak hasznos és szórakoztató barátként kezelt végig, és erről véletlenül elfelejtett sokáig értesíteni egyértelműen. Nem az bánt, hogy végül nem lett valami komolyabb az ismerkedésből, hanem azt nem értem, hogy megint a "te csak egy hasznos és szórakoztató balek lehetsz nekem, semmi több emberileg" szerepbe raktak. Sajnos ő már nem az első eset, és gyakorlatilag évek óta ez megy. Szeretnék végre egy igazi, normális, kölcsönösségen alapuló és nem utolsósorban működő kapcsolatban elindulni és nem évek óta lánybarátlistát építeni, akik emberileg és férfiként nem tartanak sokra, de kihasználni annál jobban szeretnek. Tippek, trükkök jöhetnek!

2012. nov. 20. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, v legyél bunkóbb!
2012. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Például a szeretnék helyett nyerőbb volna ha mindenre az akarom kifejezést használnád. Úgy kezdetnek nem tűnnél annyira csicskás félének. Olyan megalkuvó, kihasználható félének. Szerintem ott cseszed el, hogy túlságosan hiszel a nők előre dumának. Elárendeled magad nekik, meghunyászkodsz, szarrádicséred, szarrábókolod őket, a tenyereden akarod hordozni őket, úgy kezeled mint egy hímes tojást. Ez nem jó, mert csak egy hűséges Lessie kutya leszel. Igazán soha az életben meg sem kéne dicsérni a nőt, elég ha testbeszédből látja,hogy bejön neked. A másik meg,gondolom nem vagy elég fickós, elég kanos, lehet! hogy a testmagasságod is közrejátszik, vagy kb. 150 centi, és valamiért hozzád képest ilyen 175 centis "ovónénikkel" akarsz kezdeni, és furcsálod hogy kisöcsinek néznek. Ez mondom nem biztos, de egy lehetséges ok lehet.

Egyszerűen a nővel érzékeltetni kell,hogy ő CSAK! egy nő, semmi több, de azért igényt tartassz rá.

2012. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!