Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány vagyok és őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és őrülten szeretnék egy kisbabát. Normális ez?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok hozzá ez enyhe kifejezés és én is és a párom is vigyáz hogy ne legyen szóval nem is lesz ez tuti! Csak az érdekelne hogy normális ez? !!!Normális ez???
2007. szept. 1. 14:44
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Normálisnak, normális, de várj vele minimum 8-10 évet. Ha annyire szeretnél kisbabát, teremtsd meg neki a lehető legjobb körülményeket, tanulj, diplomázz, szerezz jó állást stb.
2007. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
én 16 éves korom óta szeretnék kisbabát, de már majdnem 23 vagyok és még így is szeretnék 2-3 évet várni, mert hiába vannak meg az anyai ösztönök, ha még nem teremtettük meg a megfelelő körülményeket.
2008. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hahóóóóó mondom szeretnék... nem csinálok... nehéz megkülömböztetni??? Azt kérdeztem az érzés normális-e? Nem fogok szülni... jesszuss....
2008. okt. 31. 18:07
 14/16 anonim válasza:
100%
én 17 éves vagyok és ahogy betöltöm a 18at el fogom köttetni magam! soha nem akarok gyereket! elrontja az életed! szerencsére az új jogszabályok lehetővé teszik hogy 18 éves kor után átessek ezen a műtéten... én így látom ezt és nem értem hogy valaki miért akarna egyáltalán gyereket...
2011. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék sikerült-e összehozni az a babát? most, hogy 22 év körüli vagy. :D
2014. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Úpsz! azt a babát?
2014. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!