Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találjak újra párt igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak újra párt igy magamnak?

Figyelt kérdés
Elváltunk a párommal, egy kislányt nevelek egyedül. Nagyon rossz, ha belegondolok, hogy én megint itthon fogok szilveszterezni. Dolgozom, de nincs egy barátnőm sem a munkahelyen sem, máshol, mert mindenki elég jó házasságban, egész családdal, két gyerekkel és viszonylag rendes férjjel rendelkezik, engem meg hülyének néznek, hogy én miért nem tudtam ezt igy kialakitani, konkrétan le vagyok sajnálva, le vagyok nézve, kiközösitve. Ők eljárnak tornázni, szinházba, stb. Én mondjuk, ha akarnék sem tudnék menni, mert a kislányomat senkire nem tudom bizni, még fiutni sem tudok elmenni, mert nem hagyhatom itt fent a lakásban, amig én futkározok. 35 éves vagyok, én is szeretnék még rendes párt magamnak, sőt, lehet, hogy messzire megyek, 40 előtt még egy kisgyermeket is szeretnék. De nem tudok ismerkedni, mert nem tudom magam formába hozni, nincsenek barátaim, hogy velük társaságba mehessek, hogy ott ismerkedjek. Már elegem van abból, hogy itthon a kislánnyal, mintha magamban beszélnék, ő persze nem válaszol, kicsi még. Félek, hogy ő sem tanul meg kommunikálni. Eléggé el vagyunk zárva az élettől, se barát, se rokon nem jön. Ovi után irány a bolt, aztán meg haza. Én ennyit tudok neki nyújtani. Szeretnék egy párt, aki szereti őt is és engem is és persze nem zaklatja a kislányomat majd később sem, mert elég szép lányzó lesz majd, mert most is az. Szóval, akiben meg lehet bizni is. Sivár az életem és talán már az is marad. Mit tegyek?
2012. nov. 21. 19:44
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
100%

Őszinte leszek! ÉS lehet h fájni fog...


35 múltál...mint nő ez nem a legfiatalabb

van 1 kislányod


gyerek nélkül 35 évesen ha jól néznél ki simán találhatsz párt, de egy idősebb pasit tuti találnál.

gyerekkel a legtöbb embernek max szexre kellenél.


Mennyi az esély párt találni? Nagyon kevés.


hol tudsz ismerkedni? utazás közben munka, de legtöbb helyzetedben lévő nőnél interneten. De ott meg elég sokan vagytok.


De soha ne add fel!

---------------------------------


Amúgy jól tetted h szétmentetek, nem is ez a gond ha nem jó gyerek miatt nem szabad együtt maradni.

Ha szülőd/szüleid vannak akkro ők sem tudnak néha vigyázni a kicsire?

2012. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az óvodában a szülőkkel nem próbáltál meg baráti kapcsolatot kialakítani?
2012. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát köszi, szóval semmi esély... : ((
2012. nov. 21. 19:55
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, első válaszoló, fájt...
2012. nov. 21. 19:55
 5/11 ASOT ***** válasza:

Nem azt mondtam h nincs esély , csak kevés, és nehéz.


Mert ha lennének nagyszülők ahová lepasszolhatnád néha a gyereket, és el tudnál menni kikapcsolódni akár egy bárba egyedül is.


De 1-et ajánlok! Tudom ezt már sokaknak ajánlottam de egyszerű! :)


Menj el nagy szupermarketekbe vásárolni , nem kell mindig teli kosárral vásárolni, veszel egy kiflit meg tejet, és ott is ismerkedhetsz sőt a legegyszerűbb dolog. kérhetsz segítséget, h ne haragudj azt levennéd, vagy szerinted ez hogy áll rajtam?

2012. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem meg tök fiatal vagy, miért ásnád el magad?

ki kellene mozdulni, a te korabeli férfikank is vannak gyerekeik, szóval egál, nem? nem hinném, hogy 35 évesen egy gyerek akkora hátrány, mert ha nekem lenne gyerekem 27 évesen, na az nagyobb hátrány lenne, mert mondjuk nem 40 közeliekkel akarok ismerkedni, de te meg pont, hogy igen

2012. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hááát, az utolsó tippjeid, hogy is mondjam : ))) Na jó, jót akartál. Én is igy érzem, hogy nincs remény. MIndenki ezzel jött, hogy még találhatsz párt magadnak és kiderült, hogy minden közeledő valóban csak szexet akar tőlem. MErt ugye én szabad vagyok, ő meg szabaddá teszi magát... Ezt még fel kell fognom, hogy 35 éves koromtól egyes egyedül fogok maradni egy kislánnyal, s semmi esély rá, hogy családszerűségben nőjön fel.
2012. nov. 21. 20:02
 8/11 ASOT ***** válasza:

Amúgy nem azért mondom h lelket öntsek beléd mert nem akarok :)


De nekem unokanővérem maradt anno egyedül a 6 hónapos gyermekével 31 évesen, és rá 2 évre talált valakit.


szóval nem reménytelen, de eleinte a pasik tőle is csak szexet akartak.

2012. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tapasztalom én is. Akkor berendezkedem az 50 éves koromig tartó gyereknevelős, pókhálós időszakra : ((
2012. nov. 21. 20:25
 10/11 ASOT ***** válasza:

Na annál nagyobb baromságot nem is tehetnél.


tudom hülyén fog hangzani, de néha ha csak szex van hidd el az is jó.

2012. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!