Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valami pszichológiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami pszichológiai alapja, vagy csak még nem találtam meg az igazit?

Figyelt kérdés

Ugyan még "van időm", tekintve, hogy 18 éves vagyok, de nagyon zavar ez az érzés. A gyerekkoromban voltak elég húzós helyzetek, na nem szexuális bántalmazásra gondolok, de esetleg kihathatott a szerelmi életemre. Igen vágytam már á, hogy végre érezhessem, milyen is a szerelem, és az utóbbi időben hirtelen el is kezdtek irántam érdeklődni a fiúk, de a randizásnál előbb-utóbb mindig megakad a dolog. Amint tesznek valami lépést (pl átkarol, vagy egyszerűen csak megérint, mélyen a szemembe néz) érzek egy ilyen kellemetlen érzést a gyomromban, (egyáltalán nem "lepkéket"!) és legszívesebben soha többé nem találkoznék az illetővel, noha előtte jókat beszélgettünk, nevetgéltünk, elvoltunk. Ez lehet csak azért volt oké, mert amúgy barátkozó stílus vagyok, és könnyen megtalálom a hangot az emberekkel, de közben nem akarok tőlük semmit? Vagy valami komolyabb lelki nyavaja? (Jártam már pszichológushoz egy ideig, úgyhogy nem csak nyavajgás, de ilyenekre sosem mertem kitérni- már bánom)

Köszönöm a válaszokat! :)


2012. nov. 21. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lezbi vagy?
2012. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Esküszöm megfordult a fejemben, de még nem tűnt fel :D Nem, egyébként nem hinném.
2012. nov. 21. 22:14
 3/13 anonim ***** válasza:

nem akartalak megsérteni :D nem úgy értettem

talán későn érő típus vagy...

ez egyáltalán nem baj

ne aggódj ezen, ami nem megy azt nem kell erőltetni, én 18F vagyok és eddig csak egy párkapcsolatom volt, az is csak 2 hónapig, egy ideig kerestem én is ilyet hogy "igazi", de jólvan ez így... majd ha bekopog az ajtón akkor... :D

2012. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg :) De nem is az a baj, hogy türelmetlen vagyok, csak pár kellemes fiú társaságot is lehetetlenné tesz, mert ha úgy látom, hogy tetszem nekik, attól beijedek...közben meg mindig próbálok tetszeni is, mert hát én is csak egy egoista nő vagyok :)
2012. nov. 21. 22:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Először is kérdés, hogy mi történt gyerekkorodban..

Én pszichológiát tanulok, talán tudok segíteni

2012. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1# vagyok, 14 voltam, lett volna lehetőségem egy kapcsolatra, szerintem már így visszagondolva hosszú távú lett volna, de mikor jött az hogy bemutat anyuéknak meg ilyenek, akkor beijedtem ettől az egésztől, hogy most párkapcsolat...

de mostmár ez a beijedés eltűnt, csak most jól érzem magam egyedül :D

szóval ki fogsz ebből nőni

2012. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A pszichológiát tanulónak üzenném, hogy nagyon kedves, és tudom, hogy kevés infóval nehéz véleményt alkotni, de igazán nem szeretném teregetni.:) Talán annyi, hogy apámmal szoros és jó a kapcsolatom, talán hozzá hasonlítok mindenkit? Nem tudom..
2012. nov. 21. 22:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, annyira megértelek! Teljesen olyan vagy, mint én. Én apukámmal normális viszonyban vagyok, nem túl közeliben, de okés. Viszont én sem vagyok képes a kapcsolatra. Ha valaki átölel és érzem, hogy "úgy" ölel át, frászt kapok. Abban a pillanatban elszaladnék. Nem tudom, hogy mitől van, de inkább most már rögtön hárítok minden próbálkozást, mert hülyének néznek. Én is haverkodós vagyok, közkedvelt, jó humorú, mindenkivel tudok dumálni, de valami nincs rendben, csak nem tudom, hogy mi az... 21L
2012. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát legalább nem vagyunk egyedül bénák :)

Nekem apám mindig azt mondja: Hát majd lesz valahogy, olyan még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

Én ezzel biztatom magam :D

2012. nov. 21. 22:39
 10/13 A kérdező kommentje:
De azt tisztáznám, hogy nem az a bajom, hogy nincs pasim, blabla.. Csak az, hogy így nem lehet ismerkedni, szórakozni járni, mert lejáratom magam. Pedig igénylem a társaságot, de így mindig csak a saját köreimben mozoghatok.
2012. nov. 21. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!