Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudod, hogy vége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy vége a szerelemnek?

Figyelt kérdés

Mikor jössz rá,hogy szakítás lesz?Hogy hozod meg a döntést?Megbántad végül?Honnan tudod,hogy jól döntöttél?Olyan se vele se nélküle kapcsolatban vagyunk.2 éve együtt 21 évesen.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. aug. 16. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ha több a rossz mint a jo akkor elkell gondolkodni,hogy biztos akarod te ezt?ha sok a vita ne halogasd sokáig,mert nem lesz jobb,csak bizol benne,de hiába irun k bármit ia,ugyis te fogsz dönteni
2009. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi baj a pároddal? Hány éves vagy?
2009. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk.És az hogy ellaposodott a kapcsolatunk,próbáltuk feldobni,de ő eléggé magának való.Nagyon kritikus,és sértő beszólásai vannak.Pl.elmentem a húgommal vásárolni,erre ő ,hogy megyek k.r.á.kodni,mert minden csaj ezt csinálja,mert ez a "shoppingolás".Anyu szerzett neki gyakszi helyet a munkahelyén,erre anyunak szólnak,hogy beszélgessen el a párommal mert igencsak elszaladta vele a ló,ugyanis bírálja a bérezést és az egyéb juttatásokat,és hangoztatja h őt gyakornokként csak csicskáztatják, valamint az első napomon a gyakhelyemen esemény dúsan telt a nap és erről mesélek a családnak,erre beszól,hogy mit mártírkodom ilyenek...ezek szépen gyülemlenek
2009. aug. 16. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
könyörgöm neked ha nemtudjátok megbeszélni,és próbáltad már rendbe tenni a kapcsolatotokat,akkor hagyd el!!nekem 4 éve van barátom (20 éves vagyok)2 éve megkelet volna tenni,hogy szakítsunk.most iszonyú nehéz..ne várj tovább!sok sikert!
2009. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszéld meg a barátoddal azokat a dolgokat amit leírtál és amik még vannak. Mert, ez téged bánt és fáj. És azt az embert, akit szeretünk nem bántjuk, szánt szándékkal. Szegény anyukádat jól beégette, nem hogy örülne, hogy szereztettek neki gyakszi helyett. Beszélj vele mindenképpen.

Nekem úgy múltak el a szerelemek, hogy untam, minden szavuk nyűg volt. Siránkozásaik és az egyhangúság. (tény h bennem is voltak illetve vannak hibák)

Szeretem, ha pezseg az élet körülöttem. Mikor megbeszéltük a dolgokat és változás nem történt kiadtam útjukat. Ha szeretek valakit, tudok változtatni magamon, hogy a továbbiakban nekünk jó legyen.

L/22

2009. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!