Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Termeszetes ez?

Figyelt kérdés
Tapasztalatlan vagyok ezen a teren...par hete megismerkedtem egy lannyal akivel folyamatos talalkozgatas utan ossze is jottem az elso randi utan. A randi tokeletesre sikeredett, de attol felek, hogy tul konnyen ment, valami aggaszt es az a valami az attol valo felelem, hogy szakitunk. Mikor vele vagyok jo erzes, de ha nem akkor azon gondolkodom, hogy jo lenne e ha felhivnam, vagy nem. Eddig jol mennek a dolgok de attol felek, hogy azert veszitem el mert tul sokat logok a nyakan... 17/f
2012. nov. 22. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
És most pontosabban mi itt a Kérdés ?
2012. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Találd meg az arany középutat. Én már veszítettem el azért pasit, mert túl sokat "lógtam a nyakán" (akkor még nem értettem, hogy mi baja van, azt hittem nem szeret). Szóval érezze, hogy fontos neked, de azért ne vidd túlzásba se, hagyd, hogy élje a saját életét is! Volt egy pasim, aki állandóan hívogatott és nagyon idegesítő tudott lenni.
2012. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valahogy én attól sosem féltem, hogy ha meglenne egy csaj, akkor mit kéne tenni, hogy ne veszítsem el. Ne riaszd el, se hezitálgatásokkal, se félelemmel és semmiképp se mutasd ki, hogy ennyire bizonytalan vagy. Mutasd csak ki, hogy te vagy az, aki boldoggá teheti őt, és kommunikálj vele úgy, mintha biztonságban éreznéd magad. Én már elcsesztem egy lányt ugyanezzel, már utólag látom, hogy ez elég kiábrándító, szóval jó tanácsként figyelj ezekre :) Bár neked már megvan, szóval lehetnétek simán őszinték is, és azzal csomó probléma megszűnne és oldottabb is lennél.
2012. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Túl sokat aggódsz, tedd azt,ami először eszedbe jut, jó azért ne hívogasd 10 percenként, de gondolom azért azt te is látod, hogy ez nem lenne helyes. Szerintem az egyáltalán nem baj, ha felhívod mert hallani szeretnéd a hangját, beszélni vele...de azért kérdezd meg tőle, mert ő tudja, hogy mettől kezd kínossá válni számára a hívogatás, nyugodtan megkérdezheted, ezért nem fog megharagudni. Onnantól lesz necces a helyzet ha valaki már nem csupán szeretetből, hanem ellenőrzés céljából keresi sokszor a másikat
2012. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem a legutóbbi barátom ilyen volt.. minden nap elmondta 100x hogy mennyire szeret, mennyire hiányzom és nem akar elveszteni.. nagyon zavart.. legyél magabiztos a lány előtt, mert ezt senki se tudja sok ideig elviselni.. 16/L
2012. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :). kompromiszumokat kotottunk, es megbeszeltuk a dolgokat, de most egy masik aggaszto kerdes fogalmazodott meg bennem. masodik randi is eleg jol sikeredett, de masnap irtam neki de azota nem valaszolt. Csak nekem tunik ugy mintha lassan le akarna koptatni, vagy ismet tul reagalom? Eddig futo kalandaim voltak, ezert van bennem ennyi bizonytalansag...
2012. nov. 25. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nem ír vissza, te se irkálj újra meg újra. Lehet, hogy unalmasnak talál, vagy látta, amire figyelmeztettelek, hogy feszült vagy... mondtam, hogy ne legyél aggódós pláne ne előtte. Ha valaki állandóan nem ír vissza az nem olyan véletlen, hanem inkább nem érdekli annyira mert unalmasnak talál. De ha ez az első akkor lehet nem volt gép előtt, meg ilyenkor jön az is, hogy "bocs, hogy csak most írok, de ez és ez volt..."
2012. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jajj ezt kétszer leírtam, sorry :)
2012. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ertem :) amm sms-s volt es mar 2 napja nem valaszol. Zavar igaz, de nem fogom faggatni. Ha akar vissza ir, ha talalkozunk nem is hozom fel a temat, es egy kicsit atmegyek leszaromba. Ha neki ez gyors es nem jo akkor rendben, valtoztatok, aztan majd elmondhatja a velemenyet. koszonom a valaszt
2012. nov. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!