Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nagy probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagy probléma, hogy nem akarok gyereket, utálom őket és idegesítenek?

Figyelt kérdés

Az meg hab a tortán, hogy a mai gyerekere ha ránzek sírok/nevetek, a francnak van kedve aggódni, hogy a fiam mikor lövi túl magát ey bulin vagy a lányomat hányan vágják partyba az iskolába/bulin-be.

Tény, hogy ha úgy nevelem akkor nem lesz ilyen, de rajtam kívűl még az a szociális élete is neveli, ha csak le nem lövöm a tvt és nem engeedem emberek közé 18éves koráig.


2012. nov. 22. 19:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagy hüle kérdező! Én pont ugyanígy gonolom. Francnak kell a bőgőmajom büdös kölke!! Én sem értem mi aranyos van egyébként az embergyerekben, még egy csepp kiscica, kiskutya egyméter távolságról elmegy kategoria, nézem pár másodpercig, de embergyerek az áhh... Főleg amikor nekiáll vonyítani, komolyan szétmegy az agyam tőle. Meg ugye a felelősség. Az is bűzlik legalább annyira mint a teleszart pelenka! Vigyázz, egy életre tönkrevág anyagilag a tartásdíj. Én bevallom, a normál nemi aktust nem is tenném meg soha egy nővel sem, mert ha teherbevágnám, akkor érzem, tönkremenne az életem! Jobb a petting szex! Ott nincs gyerekveszély. Ha meg becsúszik a gyerek, a nő nem akarja elvetetni, akkor mit csinálsz? Agyonvered? Az nem valószínű ,hogy jó ötlet, mert börtönbe zárnak, te húzod a rövidebbiket.

Summa summarum, arról van szó, hogy 10 nőből 9 akar gyereket. Ritka az amelyik olyan atiszoc ,beteg ember hogy nem. Tehát olyat kifogni, aki külsőre, személyiségben is bejön és!! még gyerekellenes is, hát az igen nagy mázlistaság. Sajnos szinte lehetetlen.

A gondok meg ugye ott vannak, hogy ő megrögzötten akar, te /én meg megrögzötten nem, akkor egyértelműen kikalkulálható, hogy hosszútávon a viszonyból nem lesz semmi. Eleve becsapás, eleve hazugság már bele is fogni a viszonyba,mert csak a fiatalságát, idejét rablod annak ,aki szeretne tőled, és egy idő után, amikor a pofájába lesz mondva, akkor a szerencsétlen teljesen össze fog törni, és mehet mást találni, de addigra meg már nem fog tudni. CSak vele lenne kitolva.

Épp ezért, én azon az elven vagyok, hogy az ilyen fajzatoknak nem való párkapcsolat sem! mert csak a nő kihasználásán alapulna.

Erősen ajánlott egy életen át prostilányokhoz dörgölőzni, azok nem akarnak gyereket a jó szexért cserébe!!

Egyébként egyetértek, valóban egyre korcsabb generációk jönnek, de ezt köszönhetjök szépen az előző generáció kiválló nevelésének! Meg a felgyorsult világnak. Nem biztos,hogy azokkal van a baj, akikből a modern világ egy selejtett kreált.

2012. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát én nem utálom őket de gyerek nekem nem kéne. szóval időnként rokon kisgyerekekkel elvagyok de az hogy otthonra meg minden nap az nem megy.
2012. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, én is ugy vagyok, mint a 12-es.
2012. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nincsenek nagyon hosszú távú kapcsolataim sem mert mikor ez szóba jön h ő x éven belül családot akar házasság meg gyerek én meg nem akkor én egy szívtelen gonosz ember vagyok...ez van.
2012. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj, hasonlóan érzek én is. De a legtöbb lány szeretne gyereket.
2012. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%
Én nem is értem mi vesz rá valakit a mai világban arra, hogy gyereket vállaljon. :)))
2012. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Na basszus akkor barátnőre ne igen számítsak :(
2012. nov. 22. 23:48
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egyre több nő van aki nem akar gyereket. Csak még nem annyira szokás kimondani (főleg egy nőnek), de már ez is egyre könnyebben megy. Külföldön már klubjaik is szervezeteik is vannak az ilyen embereknek és százalékokban lehet mérni arányukat.
2012. nov. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, legalább kihal a p*csába az emberi faj!
2012. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!