Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért szakított velem valójában?

Figyelt kérdés

Még mindig szerelmes vagyok a volt barátnőmbe és nem értem, miért szakított velem, mert minden rendben volt a szakításig.

Nekem azt mondta, hogy azért szakít, mert nincs az egyetem és a költözés mellett energiája egy párkapcsolatra is, a legjobb barátjának pedig azt, hogy azért, mert fuldoklott mellettem.

Azt hiszem, nekem ő az igazi és ezt meg is mondtam neki, de nem láttam rajta, hogy ettől beparázott volna... Amióta szakított velem, azóta nem is beszéltünk és nagyon hiányzik. Visszakaphatnám valahogy??


2012. nov. 23. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha most ment egyetemre / elköltözött akkor felejtő.
2012. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő már nem volt beléd szerelmes, koloncnak érzett téged a nyakán, aztán előadta azt a tipikus lekoptatós szöveget, hogy neki most nem kell párkapcsolat, mert nincs rá energiája. Én így gondolom.
2012. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 AndreaMariann ***** válasza:

Mindenkinek arra van ideje,amire szeretne időt szakítani.


Rád nem akart.Felejteni,és kész.

2012. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De még csak három hete voltunk együtt... És ő sose mondta vissza, hogy szeret, pedig én annyiszor mondtam neki.
2012. nov. 23. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Szépen kihasznált a kiscsaj.

Már bocsi a nyers kifejezésért, de ha egyáltalán nemmondta egyszerse hogy szeret, és otthagyott az egyetem miatt.

Nehéz otthagyni valakit akit szeretsz, én tudom, de az idő multán csökken majd a fájdalom és tudsz nélküle majd élni.

Ha mákod van akkor szerzel egy másik csajt, aki viszonozza az érzéseket és akkor könnyeb lesz elfelejteni.

2012. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért hagyott ott, mert nem szeretett és nyűgnek érezte így a kapcsolatot. Fölösleges tovább lamentálnod ezen, ez az oka.
2012. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!