Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki hogy még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és én elég cikinek tartom, nem szeretek errõl beszélni. Szerintetek is ciki? (Nem gondolom h ezen az oldalon be tudok pasizni, kerūrljétek az eféle priviket lecci)

2012. nov. 23. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki. :)
2012. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.Bőven van még időd
2012. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, viszont ez nem kizáró ok arra, hogy a következőkben ne ismerkedj. Már ha akarsz magadnak valakit. Érthető, hogy nem szeretsz ilyesmiről beszélni, viszont ha nyomaszt, akkor lehet, hogy jobb, ha kibeszéled magadból pl. a barátnőidnek. Tanácsot kérni, valamit megbeszélni nem szégyen, a barátok pedig arra valók, hogy segítsenek. Ha szeretnél barátot, akkor azért tenned kell valamit, valószínűleg nem fog az öledbe hullani a siker.
2012. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

18 évesen jöttem össze az első barátommal, akit imádok, és ő is engem. Soha egy pillanatra nem bántam, hogy ilyen "későn" sikerült :D Ne "szedj fel" senkit, csak azért, hogy elmondhasd, volt pasid... Mindennek eljön az ideje, hidd el :D 15 évesen még semmiről nem vagy lemaradva :D

19/L

2012. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ráérsz, vissza fogod még sírni ezt a pasimentes időszakot később, hidd el:D


22/F

2012. nov. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!