Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, hogy 16 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy 16 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

Mindig azoknak tetszek, akik nekem nem. Igazából 9 éves koromtól egy fiúba vagyok szerelmes és nem tudom elfelejteni pedig egy évben max. 2x találkozunk. de a környezetemben nincs is olyan fiú, aki TALÁN tetszene és én is tetszenék neki. Többet kéne járnom szórakozóhelyekre? :/ manapság mindenki ott jön össze mindenkivel. de én tényleg olyan barátot szeretnék akivel szerelmesek is vagyunk.

Ciki szerintetek? Nektek mikor volt először barátotok?

Az osztálytársaim, a barátaim szinte mindenki jár valakivel, én meg olyan *Forever alone*-nak érzem magam :D


2012. szept. 11. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

sztem egyáltalán nem ciki, sőt ;) úgy a jó járni vkivel, hha tényleg szereted is meg ő is téged és nem csak aezért vtok együtt h végre ne legyél 4ever alone:D

18/F

2012. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NO GAS!!!!!!!!!!!!!!
2012. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

en 18 vok es nincs baratnom nem tartom cikinek 15 eves korom ota nem volt senkim.

bevallasom szerint nagyok az igenyeim.

szorakozni jarok minden hetvegen, megse.

kezdek rajonni h magamon kene valtoztatni

2012. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha Te nem érzed cikinek akkor nem az. Figyelmen kívül kell hagyni a külvilág negatív véleményét, csak a sajátodével törődj :) Én is így teszek és nincs semmi probléma :)
2012. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen jöttem először össze valakivel, akit nem is szeretek, mert ő volt az első aki akart és addig nem volt senkim. És tudod, bánom ezt az egészet, mert nem egy boldog kapcsolat. Neki adtam a szüzességemet, amit szintén nagyon bánok, de már soha nem tudom ezt megváltoztatni. Te ne kövesd el ezt a hibát. Várj amig kell, légy türelmes. Ami késik nem múlik. Addig foglald el magad mással. Pl. tanulj, az most amúgyis a legfontosabb, persze menj szórakozni is és majd idővel minden jön ahogy jönnie kell.
2012. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem gáz :)
2012. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké :) akkor jó. köszi a válaszokat. meg azokat is amiket privátban kaptam :D
2012. szept. 12. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!