Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI változhatott meg benne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI változhatott meg benne, miért nem szeret?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátnőmmel fél éve, de barátok maradtunk továbbra is. Ő összejött egy másik fiúval, de idővel a barátságunk kezdett átváltani újra szerelemmé és ezt mind a ketten nagyon jól tudtuk. Egyre jobban eltávolodott a barátjától és mi egyre közelebb kerültünk egymáshoz.5 napja a barátja kezdeményezésével a közös meghatározás alapján szakítottak,a lány azzal indokolta a ,hogy nem szerelmes belé és úgy érzi nem is lesz az. Na de ez után mi következett? hát nem az amire minden ember gondolna ,hogy összejöttünk újra és happy end... Az a szerelem ami köztünk kezdett kibontakozni teljesen megszűnt az ő részéről, mondhatni kerül,nem keresi a társaságom.Egyszerűen nem értem hogy miért van ez így, sok minden eszembe jutott már . Esetleg rájött ,hogy mégse engem szeret? Idő kell még neki? Remélem akad olyas valaki akinek van egy logikus elmélete erre. vagy találkozott már egy hasonló esettel. Előre is köszönöm a válaszokat. :D 18/f
2012. nov. 23. 23:13
 1/2 CsiRkehusi válasza:
a szerelemre nincsen észszerű magyarázat. egyszerűen van vagy nincs, jön, majd megy. abból, amit leírtál nem úgy tűnik, mintha valami rosszat tettél volna. de szerintem kérdezd meg tőle, hogy mi a helyzet, végülis fő az egyenesség! sok sikert!:)
2012. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ. :D Szinte egyből kérdeztem őt mikor éreztem ,hogy megváltozott és azóta is puhatolózok nála de ö folyton csak azt hajtogatja hogy ő ugyan úgy viszonyul hozzám mint eddig.
2012. nov. 23. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!