Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret egyáltalán ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret egyáltalán ha ilyen kis dolog miatt elbizonytalanodik?

Figyelt kérdés
A barátom minap mondta,hogy elbizonytalanodott velem kapcsolatban..Közre játszik az,hogy szinte mindenki ellenünk van..És azt mondta nem tudja miért de rossz érzés kapja el ha ránk gondol és tudja h mindenki rossz szemmel néz ránk emiatt a kapcsolat miatt..Erre én szakítottam vele,mert én úgy gondolom h ha valaki szeret valakit,akkor nincs olyan h bizonytalan...Most hogy szakítottam vele,azt mondja hogy nem bírja nélkülem és teljesen biztos magában!!!! És nem érdekli semmi...SZERETHET Ő ENGEM IGAZÁN?

2012. nov. 22. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Egy férfinak nagy megkötés a párkapcsolat, mert arra születtünk, hogy csajozzunk. Hiába szeret időről időre elbizonytalanodik, hogy tényleg kellessz e neki. Akkor is, ha te vagy élete szerelme.
2012. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz eset. Azt, hogy szakítottál vele az elmondottak után megértem, én is így tettem volna.

Te érzed mennyire mérgezheti meg a kapcsolatotokat ez az incidens. Azt hiszem, én még adnék egy esélyt.

2012. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a barátnőmmel, a szüleimnek nem nagyon tetszett a csaj, és ezt nekem persze mondogatták is. Ez a dolog tud ilyen tüneteket produkálni, az ember érzi, hogy nincs minden rendben. De ettől függetlenül szerethet is szóval ez akkor derülne ki ha meg tudnátok oldani, hogy ne legyenek olyan sokan ellenetek.
2012. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem egyértelműen szerethet! Bár kérdés, hogy mennyi ideje voltatok együtt amikor ezt mondta, mert nagyon ismerős a helyzet. Amikor barátommal összejöttünk, senki nem támogatott, sőt, mindenki ellenezte, hogy nem kéne, ami engem zavart, bár attól még nagyon szerettem, és nem gondoltam, hogy emiatt fog megromlani bármi is. Aztán úgy hozta a sors, hogy megbeszéltük, hogy mindenkinek egyszerűbb lesz, ha külön válunk .. egy hétig tartott, mert rájöttünk, hogy nem ér annyit az egész csupán mások miatt, együtt akarunk lenni és kész, megpróbálunk mindenkit kizárni. Azóta eltelt másfél és még mindig mellettem van, nagyon szeretjük egymást.

Persze ez csak 1 történet, nem ugyan az az az eset, de szerintem szerethet! remélem tudtam segíteni ...

2012. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj, el nem tudom mondani hogy mennyire aranyosak vagytok,köszönöm szépen a válaszotokat..Egy picit el bizonytalanodtam,már nem annyira hiszem el h szeret,de adtam neki esélyt...Mégpedig azért mert nagyon szeretem. :)
2012. nov. 22. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy szeret.Voltam már így én is.Nagyon rossz volt,mikor ellenem voltak a barátnőm szülei.Nem bizonytalanodott el,csak tudja hogy nagy csatákat kell megvívnia érted.Az ettől való félelem beszélt belőle.Legalábbis bennem ez volt.
2012. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!