Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha a párom háromszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha a párom háromszor annyit keres mint én, és komoly egzisztenciája van hozzám képest?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, azért zavar.
2011. nov. 17. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Gáz omg... Hogy lehet erre azt mondani hogy gáz?


Inkább örülj, hogy nem annyit keres mint te. Magyarországon már az is nagy szó hogy tisztességes állása van...


Őt zavarja? Ha nem akkor mi a gond?


Amúgy csak pusztán kíváncsiságból: milyen területen dolgoztok? Milyen iskolázottsággal?


Ja és még valami. Ha odáig juttok, hogy gyerek, készülj fel hogy te fogsz gyedre menni :D:D



21F

2011. nov. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hogyhogy azért zavar, mert férfi vagy? én nő vagyok és engem is zavarna… az az ideális, ha ebben hasonlítanak a felek, de ha jól működik egy kapcsolat, akkor simán működni fog enélkül is.
2011. nov. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Cyndel:

Te azt hogy értetted, hogy téged is zavarna? Csak mert félreérthető.

Az zavarna, hogy 3x többet keresel mint a párod, vagy hogy a párod harmad annyit keres mint te? :D

Azért nem ugyanaz. :D Bocsi a kukacoskodásért :D


21F

2011. nov. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még igazából úgy nem vagyunk együtt, csak randizunk, de szeretném, ha komolyabbra fordulna dolog, mert nagyon tetszik a lány, viszont az anyagi oldala nagyon zavar. Amúgy mindketten irodai munkakörben dolgozunk, de nem egy munkahelyen, én adminisztrátor vagyok, Ő pedig középvezető egy cégnél.
2011. nov. 17. 01:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Aha.


Hát szerintem ezzel ne foglalkozz :)) Sőt, talán ha sikerül a dolog, mivel középvezető a lány, lehet beszervez téged is és együtt dolgozhattok :D Hallottam már ilyen történetet...

De ha biztosra akarsz menni, legközelebb hozd fel a témát és kérdezd meg tőle. Bár ez kicsit kínos így...



21F

2011. nov. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem gáz,inkább örülj neki.

ha meg randiszakaszban vagy,akkor meg alapból korai ezen filózni.

2011. nov. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én a helyedben elvenném feleségül, és másnap bemutatnék a főnökömnek és otthon innám a söröket :D :D :D


viccelek.


nem gáz, de pl. amerikai psichológusok végeztek egy tesztet hogy összezártak ismeretlen embereket 50ffit és 50 nőt, és azt a feladatot adták nekik, hogy válasszanak párt, de senki nem szólhat egy szót sem senkihez.


a teszt eredménye az lett, hogy nem kor, szimpátia, hobbi, hanem azonos anyagi háttér szerint választottak az emberek párt..

2011. nov. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én leszarnám, mert ettől még nem leszek kevésbé férfias. Ha viszont téged ez zavar, akkor el kell gondolkozni a dolgokon, mert a későbbiekben még problémákat fog okozni.

A mai világban pedig az is lehet, hogy holnap ő lesz munka nélküli és csak neked lesz állásod.

2011. nov. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gergo_30F ***** válasza:

szerintem az a kérdés, hogy a nőt zavarja-e, ill. hogy te mindent megteszel-e a boldogulásodért a lehetőségeidhez képest. előbbivel érdemben nem tudsz mit kezdeni, utóbbinál számomra az a kérdés, hogy örökké adminisztrátor akarsz-e maradni, fejleszted-e magad, hogy jó lehetőségeid legyenek a jövőben - ha igen, akkor kár ezen filózni, bolhából elefántot csinálni.

ha megvan benned a tenniakarás, azt díjazni fogja, jelen állapotodtól majdnem függetlenül.

2011. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
01:14-nek: Az zavarna, ha ő többet keresne, mert nem akarnám élősködőnek érezni magam. Ha ő keres kevesebbet, az nem izgatna. :)
2011. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!