Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet esélyem ennél a fiúnál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem ennél a fiúnál? Merre alakulhat a dolog?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm kérdezgetett erről a pasiról hogy ismerem e,mutatott róla képeket de nem volt ismerős. Aztán ismerősök lettünk a neten de sokáig nem történt semmi(hónapokig).Le is mondtam róla, nem érdekelt a dolog. Közben az ismerősöm mindig próbálta volna hogy pár percre lássuk már egymást,de nem jött össze a dolog.Vagy nekem volt dolgom vagy a pasinak. Közben nekem alakulgatott egy másik pasival, de sokat veszekedtünk és végül nem lett belőle semmi. Ebben az időszakban találkoztunk először egymással, de semmi nem történt. További veszekedés volt a "majdnem" pasimmal amikor először rám írt. 1 hétig folyamatosan ettől kezdve leveleztünk, beszélgettünk órákat. Egy rendezvényen jobban felfigyeltünk egymásra és miután hazajöttem erről a rendezvényről akkor tovább folytattuk a neten a beszélgetést. Nem vesztünk össze,jó hangulatú beszélgetéseink voltak(kiderült hogy sok közös pontban egyezünk,érzésvilág,gondolkodás világ azonos,nem tudtuk kiegészíteni a másikat), írta hogy majd beszélünk még és ettől kezdve nem írt.És most nem tudom hogy mi lesz, beszélgetünk e még,alakulni fog e valamerre a dolog?
2012. nov. 24. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
írj rá te :) vagy beszéljetek meg egy talit :)
2012. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!