Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom elmesélt egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom elmesélt egy régi sztorit egy lányról, akibe szerelmes VOLT. Úgy érzem soha nem leszek nála első, ez normális?

Figyelt kérdés

A dolog 3-4 éve történt. A lányba nagyon bele volt esve, és egy tábori éjszakán majdnem összejöttek, de ő a célzások ellenére sem mert lépni, és azóta is bánja. A csajnak még kint vannak a képei a falán ( nem tudja, hogy tudom, hogy ő az ). Nekem is van olyan, akivel bánom, hogy nem jöttem össze, még sem viselkedek így. Ő határozottan azt mondta, már túllépett, hiszen 4 év telt el azóta, én mégis kételkedem ebben. Viszont mikor pár perccel később direkt rákérdeztem a csaj nevére ( már más volt a téma ), fogalma sem volt miről beszélek, és kinek a neve érdekelne.

Volt, hogy inkább nem forszíroztam tovább, mert mondta, hogy elég régi sebeket tép fel, inkább hagyjuk, mert rossz vége lenne.

Aztán arra beszéltünk, hogy kit érez a szívében az elsőnek, kértem, hogy őszintén válaszoljon. Elég hosszas gondolkodás után azt mondta, hogy nem engem, és ezzel nincs is gond, én is így érzek. Viszont attól félek, hogy azért a lányért képes lenne bármikor itt hagyni. Nem is a tény miatt, hogy elhagyna, inkább az önbecsülésem miatt sajnos.

Én 20 éves vagyok, ő 1 évvel idősebb, 3. hónapja vagyunk együtt.


2012. szept. 29. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Áh hagyd....Ha egyszer meglátná a lányt újra,akkor biztos erősen dobogna a szíve,....
2012. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármennyire is szeretem a párom, én is tisztában vagyok vele hogy az első szerelmembe voltam a legszerelmesebb, és ez ilyen, mindenki életében van egy kimagasló szerelem, kinek ez első kinek.De ettől még sose hagynám őt el ha újra itt lenne az első szerelmem.
2012. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd, még nem tette túl magát rajta. Egy ilyen párkapcsolatnak nincs sok értelme.
2012. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én ezt nem értem! mi a fenéért kell direktben kínoznia az embernek magát?

teljesen felesleges ilyesmiről beszélgetni, ami elmúlt, az elmúlt, régen volt, most veled van, te meg vele. ha te is tudod magadról, h nem ő áll az első helyen nálad, akkor minek kérdezgetsz baromságot? már bocs, de ha félsz, hogy ott fog hagyni, akkor ott is fog. élvezd amíg tart, aztán kész.

2012. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme egy olyan párkapcsolatnak, ahol nem egymást érzitek elsőnek a szívetekben?

Oké, hogy volt "első naaaaagy szerelem", de ha a jelenben nem vagytok az első helyen egymásnak, akkor az én szerény véleményem szerint ennek az egésznek nincs értelme.

2012. szept. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szellkriszta ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászólóval; hogy lehet, h nem téged tart a legnagyobb szerelmének? Én pl. úgy éreztem mindig, hogy a korábbi szerelmem szinte semmi a mostanihoz képest! Mert ilyen a valódi szerelem, hogy őszintén elhiszi, hogy ő (a mostani) a legtökéletesebb. Ha nem, akkor nem is igazán szerelmes, és nem dolgozta fel az előző kudarcot.
2012. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!