Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti szeretitek az okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek az okos csajokat, akinek számít a jövője? 16/L

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2012. nov. 24. 23:31
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
a #4-nek én is igazat adok. Ha jó az önismerete és nem a "ne tudok semmit" mégis kitűnő vagyok mindenből típusú csaj akkor nincs okom rá, hogy ne szeressem. :)
2012. nov. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Naná :)

Én otthon ülős vok. Szerintem olyannal nem szabad foglalkozni aki iszik mint a gödény és drogozik... Az olyan ássa el magád értelmes csaj meg ha nincsa akk rábasztam xD

16/f

2012. nov. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Sokan a buta lányokra buknak, mert sokkal könnyebb prédák. Nekem az értelmes lányok jönnek be.
2012. nov. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Sokan nyilatkoznak úgy magukról, hogy okosak, de egy párkapcsolatot fenntartani már más tészta, én inkább normálisat keresek, nem okosat. Remélem érthető e két szó között a különbség, mert okos bárki lehet, de normális (nekem normális) csak nagyon kevés. Akivel meg előre is lehet tervezni és számít a jövője, azzal már miért is ne lehetne összebútorozni. Ha pedig nekem normális, akkor miért is ne jöjjünk ki jól? Egyszerűnek hangzik, de baromi nehéz, legalábbis én nem találtam még olyat, akivel ez elképzelhető lett volna, a mostani lányok nem tekintenek komolyan a kapcsolataikra. Tisztelet a kivételnek persze. :)
2012. nov. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem őket! Csak sajna nem túl sokkal találkoztam eddig. 16/F
2012. nov. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Intelligens pasi szintén intelligens barátnőt szeretne, ez logikus. De ugyanakkor azt se kedvelik túlzottan, ha a csaj okosabb náluk esetleg okoskodik.
2012. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Mindenki baromi okosnak hiszi magát, de helyesen írni azt egyik sem tud.


Én a legtöbb ismerősömnek, egy helyesírási szótárt adnék legszívesebben karácsonyra.


23l

2012. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Helyesen:


Mindenki baromi okosnak hiszi magát, de helyesen írni, azt egyik sem tud.


Egyébként igazad van, ez tényleg felháborító...:D


22/F

2012. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

hát de nem borzalmas:)

amúgy nem a vesszők meg mondatkezdés idegesít, hanem, hogy szavakat nem tudnak rendesen leírni


23l

2012. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Hát, de nem borzalmas. :)

Amúgy nem a vesszők, meg mondatkezdés idegesít, hanem, hogy szavakat nem tudnak rendesen leírni.

23/L"

Valahogy így lenne helyesen, bár lehet nincs igazam... :D

2012. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!