Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy tipikus "okos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy tipikus "okos" srác, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, de ő az osztály okosa, de ln nem vagyok a legjobb a tanulásban... Hogy kelthetném föl magamra a figyelmét?
2012. nov. 21. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"segítesz a háziban?"
2012. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy intelligens vagy, az nem függ össze a jegyeiddel, nem feltétlen kizáró ok. De ha neki fontos, hogy ez lány céltudatos és szorgalmas legyen, akkor buktad. Magad érdekében is el kezdhetnél tanulni és ő is látná, hogy igyekszel.
2012. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Középsuliban nekem is tetszett az osztály okoskája. Próbáltam flörtölni vele, mosoly, de semmi sem hatotta meg. Mintha leszarná a szerlmi dolgokat és csak az érdkelné, hogy ő legyen a legokosabb... Így közel 10 év elteltével azóta sem volt barátnője. Nem meleg, csak gyáva és látszik rajta, hogy olyan szerencsétlenke.

Remélem te jobban jársz majd, ezt csak azért írtam le, hogy ne vedd magadra, ha nem akar tőled semmit és ráadásul kerülni fog.

Az első válaszoló jó tanácsot adott :)

2012. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy az országocska melyik pontján létezik ez, hogy 20 alatti lányt érdeklik az okos fiúk. Csak mert nem nagyon (vagy inkább nagyon nem) ez a tapasztalat, neked viszont megy az elismerés :) hol a rákban van ilyen? :P
2012. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rajzolj neki Sudokut. X)
2012. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tanulj sokat, jelentkezz órán és tutira fel fog rád figyelni!
2012. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én is az osztály okosa vagyok. szerintem menj oda és kezdj el vele beszélgetni! sokkal többre mész. 15/F
2012. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérj tőle segítséget. Én is így szereztem meg egy nagyon okos srácot. Igaz mi már huszonévesek vagyunk, és ez a srác tényleg egy zseni... Aztán ha segít, közben legyél nagyon kedves, csinos, mosolyogj rá sokat, és nyert ügyed lesz! :)
2012. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ha szereti hogy az osztaly okosanak hivjatok akkor ugy tudsz imponalni neki ha egy versenytars vagy vagy ha csak segitseget kersz ha pedig nem szereti ha annak hivajtok akkor egyszeruen csak banj ugy vele mint egy masik fiuval beszelgess vele es mosolyogj:)
2012. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én pont forditva vagyok.Én vagyok az okos srác aki tetszik,nem merem megkérdezni már fél éve,de egy dolgot kijelenthetek:attól még hogy valaki okos még ugyanúgy vannak érzései.És pont azért mert okos nem fog a jegyeid alapján gondolkodni rólad.Próbálj kezdeményezni aztán a többi majd magától jön.
2014. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!