Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
27 éves lány vagyok, nagyon szerelmes. A párommal jövőre tervezzük az esküvőt. Mióta együtt élünk, 2 hónapja...egyszerűen megőrjít az anyja. Szinte 2 naponta jön, itt vacsorázik, előre nem is szól, csak beállít. Sőt egyik nap, munkából hazaesek,látom már ő főzi a vacsit...Eddig tűrtem, de most már kezd sok lenni. Párom ötlete volt, hogy menjünk el néhány napra Rómába, afféle előnászútra. Nagyon boldog voltam.:) Na ezt elmesélte tegnap este az anyukának... Ő még sose volt Rómában, megjegyzem én se. S kérdi a fiát nem lehetne pótágyazható szobát kivenni, annyira szeretne ő is jönni. Erre párom megkérdi ott tőlem, előtte, jöhet anyu is? Mondom, hát hogyne... Nem akartam leendő anyósom előtt azt mondani, hogy nem igazán jó ötlet ez, enyhén szólva. Én kettesben akartam romantikázni, azt hittem a párom is, de jön az anyja. Mi lesz később? Miért nem tudta azt mondani, hogy nem anyu, kettesben megyünk...:( Mi a fenét csináljak? Nagyon dühít.

2012. nov. 25. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. anyósod elég tapintatlan. De mostmár nem tudsz mit csinálni, ha igent mondtál a Római közös útra.

A párodnak mondd el az aggályaidat, finoman, nehogy megbántsd, hiszen mégiscsak az édesanyja, akit - gondolom - imád. És mondd, h legközelebb beszélje meg veled előtte az olyan döntéseket, programokat, amikben anyukája is részt venne. (Megjegyzem nem irigyellek... de ha jó fej az anyukája, akkor lehetnétek amolyan barátnő félék is...) :)

2012. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Jézusom, anya kicsi fiacskája! Itt nagy gond van, mert a pasid is oda van az anyjáért túlságosan, mivel akarja,h ő is ott legyen a kiruccanásnál! Az anyós nem akarja elfogadni,h te beléptél a képbe,sőt összeköltöztetek,és nem ő látja el élelemmel, (főzés, stb)! Ülj le beszélni a pároddal,és mond el neki,h téged ez nagyon zavar, és akkor meglátod,h ő hogy reagál!

Sok sikert kívánok, remélem melletted fog állni, nem az anyja oldalán, ha meg az ő pártját fogja, akkor aztán tényleg bajba vagy, pakolászhatsz össze,és ott kell hagynod!

2012. nov. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

27 évesen már nem lány vagy,hanem NŐ. Viselkedj is úgy.

Beszélj pároddal őszintén és anyósoddal is nyíltan. Mond el mi bánt,mit érzel,miről mi a véleményed. Azt,amiket itt is leírtál. Ha nem teszed,igan csak meg keseríti a kapcsolatotokat és te is befordulsz magadba.

2012. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

lassan ott tartunk, hogy mindenki anya pici fia, aki egyátalán szóba áll az anyjával és nem gyűlöli és kerüli évek óta. ha szereti az anyukáját, annak örülj.

az anyuka személye minden fiúnak szent és sérthetetlen. nincs azzal baj, hogy jóban vannak.


a probléma ott van, hogy anyuka telepedik rátok. na ezt ne hagyd. szépen finoman jó érzékkel vezesd rá, hogy anyának nem kell mindig, mindenhol ott lennie. aki azt mondja, hogy választania kell kettőtök között, az hülye.

a szerepeket kell megtalálni. a fiúnak pedig rendet kell tartania, mert sok nő együtt egy veszekedős csimpánzfalka.


fontos, hogy a faszidnak legyen tekintélye, előtted is és az anyukája előtt is. ha apuka nincs vagy nyegle, a kedves anyuka pedig diktatórikus és nincs az övével szembeszálló akarat, nos az tragédiákhoz fog vezetni. a fiúdnak kell kemény férfivé és jó családfővé válnia és erre a szerepre nő nem alkalmas. nektek a véleményetek és a jólétetek kell, hogy nagyon is számítson, ezért leszel a felesége, az egyenrangú társa. ne a nadrágot vedd fel, hanem a szoknyát és nyert ügyed van.


ez nehéz, ha a mama nagyon nyomul, ha elvált, illetve özvegy, akkor komoly probléma, hogy a fiú a házastárs szerepét is átveszi az életében. ez nem jó.


arra vezesd rá finoman, hogy mindenki az életben elfoglalt helye szerint viselkedjen, de ezt ne veszekedéssel. a mamit ki kell kapcsolni mindenképpen, de ne uszítsd az anyja ellen, inkább arra apellálj, hogy neki te leszel a szűk családja és nem az anyuka, akivel a jó viszony továbbra is megmaradhat, de nem így. a fiúdnak kell férfivé válnia, neked pedig ebben kell segítened.

2012. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem bírnám idegileg.Le kell fektetni a szabályokat,őszintén el kell mondanod hogy ez idegesít,és olyan megoldást találni,ami mindenkinek megfelelő.
2012. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva az egészben hogy nem az anyuka a hibás, hanem a párod, aki annyiban hagyja. Beszélgess egy kicsit el vele hogy zavarnak téged ezek a dolgok. Ha kell tegyél ultimátumot, de gondolom annyira nem fajultak el a dolgok még.

Egyébként Rómát ha százan ha ketten nézitek meg, érdemes ;)

2012. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
anyós vehette volna a lapot hogy ketten akartok menni,ROMANTIKÁZNI!.. azért hibás a párod is,miért nem mondta hogy anyu,ketten szeretnénk menni,majd legközelebb jó?... szerintem minden egyes percetekről tudni akar.. azért kísér mindenfele.. hát én megmondanám neki hogy ne legyen ott mindenhol..
2012. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lemondanám a római vakációt családi okokra hivatkozva.


Mond el neki, hogy kettesben menjetek el wellnesezni itt Mo-n ...

2012. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem vagy egy határozott jellem, ha eddig tűrted és még most sem vagy képes odaállni a párod elé, vagy anyós elé, vagy akár mindkettő elé és megmondani, hogy ez így marhára nem lesz jó, saját életetek van, anyóska meg maradjon szépen otthon. Az én agyam az utazásnál már eldurrant volna és leordítottam volna a hajukat, hogy na jó ennek itt most már vége, vőlegény döntsön, hogy mi a francot akar, ha engem, akkor másnap irány lecseréltetni minden zárat otthon, anyósnak semmi kulcs, magától meg be ne állítson többet, mert akkor a küszöbön fog álldogálni. Rómába meg evidens, hogy nem jön... Állj a sarkadra végre, nem olyan nehéz az egész, mint ahogy gondolod.

Ha a vőlegényed meg anyuka mellé áll, akkor vegye őt feleségül.

2012. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.
2012. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!