Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság miért ilyen rendesek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ilyen rendesek/megértőek a lányok pedig ránézésre félelmetesnek tűnnek?

Figyelt kérdés

Ránézésre tök félelmetesnek tűnnek, mert szépek, de ha meg oda megyek beszélgetni velük, nagyon barátságosak. Kedveskednek, nevetgélnek, még akkor is ha semmi poénosat nem mondok :D

Pedig egy átlag srác vagyok :S


2012. nov. 25. 12:04
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, kedves vagy :')
2012. nov. 25. 22:56
 22/40 Thom12 ***** válasza:
96%

#5-ös Te az utóbbi 10 évben nem kérdezted meg!

-Annyi, mint tegnap ilyenkor.

-Nézd meg a telód.

-Mivaaan?

-Honnan tudjam?

-Kit érdekel(sz)!

-Nem ismrkedem...

-Ki vagy teee?

-Hagyjál már!

-Nálam egy (db.) van!

-Tudom is én!

-Mit akarsz?

-Van pasim (másnap be is mutatott neki)

-Szóljak a bátyámnak?

-Pedofil köcsög!

-Takarodjál máá(r)!

Tisztelt lányok ezért nem kezdeményezünk!

2012. nov. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
67%

Félelmetesek, nagyon is. Kicsit bugyutának, butácskának tűnik ez a cím, de higgyétek el nem az! A srác nagyon tudja,mit kell mondani!

Miért félelmetesek a jó nők? Ezt már máshol kifejtettem, de itt is leírom. MErt:

MErt alapvető közhely, előítélet, hogy el vannak szállva maguktól, tipikus apuka kis hercegnője effektus az amelyik az mellett hogy szép, még pénzesnek is néz ki, full stílusos, menőmanó nő.

Másik előítélet,hogy ezek a nők mert atomjól néznek ki, mindenkinek kellenek. Egyrészt állati válogatósak, másrészt könnyen irányíthatnak, lehúzhatnak ha túlságosan meghülyítenek agyilag /lákás tulajdonjog nőre ruházása szerelmes vagyok okból=jónagy marha/ illetve

Hatalmas a konkurrencia a férfiak közül,ha fel is szede, akkor meg is kéne ugye tartani. A csúcsnőnek hatalmasak az elvárásai, ha nem hozod a szintet hosszútávon, talál helyetted hatszáz másik pályázót. Kivág a fenébe.

A jó nők olyanok mint egy kő kemény egyetemi vizsgabizottság. Megvan a nívó ,a színvonal, teljesíteni kell!! Ha nem mész át a szitán, akkor kivágnak mint a kotlóst szarni! A jó nők kegyetlenek, leszarják a lelkivilágodat, mert mint mindenki, ők is törődnek magukkal, a boldogságot keresik, az élet meg igazságtalan címszóval lekotornak a francba ha olyanjuk van épp.

Tehát a jó nők egy retteget rémfajta :)) Ha hiszed ha nem ez áll a háttérben. De mégis minden férfinak az a vágya,hogy ez a nő legyen az ővé, mert mindenkinek ugye mégiscsak ez kell. AMENNYIRE VONZÓ ANNYIRA TASZÍTÓ. Furcsa kettősség. Nehéz ügy!

Nem harapnak? lószart nem! nagyon is. Csak nem fizikális értelemben, hanem a lelkivilágodat omlasztják szét. Egyszerüen egy lelki ronccsá tehetnek. Vagy mert hamar elküldenek, vagy mert a gyomoridegtől kidőlsz, pedálozásod közben,hogy meg tudd tartani, meg nehogy megzabáljon a féltékenység, hogy minden pali liheg közben is a nyakában.

Egyszerűen hiába vágyik mindenki a csúcskategoriás lányokra, a férfiak túlnyomó többsége pszichésen nem bírja őket. Kerülik őket, a fentebbi okokból. Rettegnek a csalódástól. Egy válogatós széplánytól kb. 80% a bukási esélyed, egy átlagostól 40 %, egy bányabanyától meg szinte semmi, mert örül,ha valaki feléfingik. Ezt így értékeljétek át, és mérlegeljetek, hogy mi miért!

Igazából elégg önbizalombomba mannak kell lenned ahhoz,hogy egy ilyen nővel tudjál jól lazulni. Persze, odamész, jófej esetleg, mert gondolható, hogy nem akarja a nő lealjasítani magát, még sérülne az önbecsülése, aztán kedvesen szépen leépít a társaságából is.

Egyetértek azzal, hogy ha tök átlag vagy, akkor nem jutsz sokra. Persze van kivétel, ha éppen a jónő véletlenül önbizalomhiányos, vagy már annyiran nem merik megkörnyékezni a fentebbi okok miatt,hogy úgy van vele, mégsem válgathat már kedvére mint alapesetben, kénytelen leliftezni a nívót. Akkor örülhet a feje palikának,hogy mégis kellet, dééjóó! ;o de az első adandó alkalommal, amint belép egy jóbb ember nála, akkor bizony lemorzsolódik.

Felmerül a kérdés, hogy mi a szarabb? Ha eleve el sem éred a boldogságot, vagy ha már ottvan a kezedben egy kis ideig, élvezed, és mikor már elmélyülnél benne, akkor szertefoszlik, mert a kis pillangó tovareppen!

2012. nov. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
67%
ez aranyos:DD amúgy én is így vagyok a helyes fiúkkal,hogy félelmetesek:D
2012. nov. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
18%
Félelmetes??Még nem találkoztam egy lány szörnyel sem,de majd ha látok,elősször neked szólok :)
2012. nov. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
22%
Mi van?Mit szívsz?
2012. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
25%
A nők kapjak be!!!!!!Mind hulladék!
2014. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%
#23-as kommentelő nagyon szépen összeszedte, magam sem írhattam volna le szebben.
2014. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
feléfingik :D
2014. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
75%
Gondoljon bele mindenki a következőbe. Mi történik olyankor, ha egy ember állandóan csak dicséretet kap és soha nincs felette kontroll? Amikor minden meg van neki engedve? Amikor senki nincs ott, hogy bármikor is fenéken billentse őt, ha olyat tesz? A választ mindenki tudja. Az ilyen emberek elszakadnak a valóságtól, egoistává és empátiára képtelenné válnak. Semmi szerethető nem marad bennük, aminek egyenes következménye a fentebb leírt viszontreakció.
2014. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!