Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság miért ilyen rendesek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ilyen rendesek/megértőek a lányok pedig ránézésre félelmetesnek tűnnek?

Figyelt kérdés

Ránézésre tök félelmetesnek tűnnek, mert szépek, de ha meg oda megyek beszélgetni velük, nagyon barátságosak. Kedveskednek, nevetgélnek, még akkor is ha semmi poénosat nem mondok :D

Pedig egy átlag srác vagyok :S


2012. nov. 25. 12:04
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

"Felmerül a kérdés, hogy mi a szarabb? Ha eleve el sem éred a boldogságot, vagy ha már ottvan a kezedben egy kis ideig, élvezed, és mikor már elmélyülnél benne, akkor szertefoszlik, mert a kis pillangó tovareppen!"


Nagyon jó kis elemzést írtál! Láttad a Tőzsdecápákat? Ha nem, akkor leírom, mire gondoltam. Michael Douglas mondja benne Charlie Sheen-nek a végén:"Ha sok pénzed volt és azt elveszíted, az sokkal rosszabb, mintha soha nem is lett volna!"

2014. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Ezen most jót nevettem, elképzeltem egyik barátnőmet a virágos ruhájában járkálva, nem tudom, hogyan lehetne ez félelmetes bárki számára:D

A szépség nem garancia arra, hogy az illető lány egy paraszt, de arra sem, hogy kedves. Meg eleve, ki számít szépnek? Az internet televan sztárok smink nélküli képeivel, meg "Ki a legszebb nő?", meg "Melyik lány szebb?" kérdésekkel, ahol elég egyértelműen kiderül, hogy elég sokféle lány lehet szép. Máskor meg jön a kritika, hogy jéé ez a modell nem is tetszik a vakolat nélkül , stb.

Ha pedig azt tekintjük, hogy minden fiatal, igényes lány egyben szép is, akkor a kérdés feltevője kb rettegésben élhet:-)

2014. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
„Inkább csalódok, ha kell, naponta százszor is, minthogy állandóan bizalmatlan legyek mindenkivel, és az életet pokolnak tartsam, amelyben szörnyetegek élnek….Szeretek élni! És inkább legyen az életem örömteli, néha csalódással, mint elejétől végéig boldogtalan, de csalódások nélkül!…..Lehet, hogy a végén kiderül majd, hogy becsaptam magam….de öt perc kiábrándulás megér egy hosszú, boldog életet!”
2014. aug. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
tudod ez a hatásunk xD
2014. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Hát örülök,hogy valakinek ilyen tapasztalata is van. A legtöbb ilyen vagy csak tényleg a látszatra megy és 5 mondatig kedves , de simán ki lehetne bújtatni a szöget a zsákból.. vagy pedig ostoba és össze-vissza röhögnek mindenen. Nekem ez a tapasztalatom sajnos.
2014. nov. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Inkább ránézésre rendesek és megértőek... nemde?
2014. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

"Sokan meg ott lődörögnek körülöttem de nem kérnének fel táncolni. "

Hát lehet, hogy nem ugyanazt nevezzük táncnak :D

2015. ápr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
A zord külső mögött néha érző szív rejtőik.
2015. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Mert csak szerinted vagy átlagos, szerintük meg jóképű.
2015. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiak félelmetesek, mert erősebbek nálam, és meg tudnak ölni vagy erőszakolni.


De a beégés, az is biztos rossz... fogalmam sincs, milyen, csak a középiskolai évem alcíme lehetne.

2016. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!