Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? A Barátaimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A Barátaimat vagy a szerelmemet?

Figyelt kérdés
Van 2-3 olyan barátom akik azért nem birják a szerelmemet mert szerintük csak kihasznált, átvert. Szerintem ez nem igy van. Azt mondják, hogy ha járok azzal a fiúval akkor őket örökre elfelejthetem. És ebbe még az a legszarabb, hogy a legjobb bnőm és a legjobb fiú barátom mondta ezeket.:( Most mit csináljak? Kit "válasszak"?
2009. aug. 17. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a barátaid önzők. Ha te boldog vagy a szerelmeddel akkor legyél vele. Vagy ne vidd a barátaidhoz a szerelmedet, nemmuzály mindig együttlenni..
2009. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
szerintem a barátaidat már régebb ota ismered és pasit máskor is találsz viszont legjobb barátnőt csak egyszer.
2009. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hat nehez helyzet... de szerintem az lenne a hiba ha valasztanod kellene! ha igaz baratok akkor megkell h ertsek h o neked fontos, igerd meg nekik h nem fogod oket hanyagolni... es h a ti kapcsolatotok nem fog attol h valaki mas is most belepet az eletedbe megvaltozni, epp ugy fontosak lesznek tovabra okis. es ha a kesobbiekben igazuk lenne a fiuval kapcsolatban ( remelem nem ) akkor mond meg nekik h akkor amikor dontottel a kapcsolatotokrol ezt lattad helyesnek. vegulis mindenki a sajat hibaibol tanul.
2009. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ilyenek nem is barátok. az ilyen ál-barátok miatt ne hagyd el a barátodat ha szereted.
2009. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. aug. 17. 12:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátok általában irigyek, ha valakinek van kapcsolata, nekik pedig nincs, ezért mindent megtesznek azért, hogy másnak se legyen.

Gondold végig, hogy lehet-e igazuk, ha igen úgy hagyd el a párod, ha szerinted nem, akkor pedig tarts ki mellette és szard le a haverokat, mert ha mejd nekik is lesz valakijük, akkor úgyis megváltozik a váleményük.

2009. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

a szerelmet válazd ha ugy érzed igazán szeret..

a batár meg nem barát ha ien

2009. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
én csak azt mondom, hog lehet, h egy kívülálló sokkal jobban átlátja, h mit akar tőled az a pasi, mint Te magad a rózsaszín ködtől. Nekem is volt már olyan kapcsolatom, ahol állítottam, h a pasi szeret és mki azt mondta körülöttem, h hülye vagyok, hát igazuk is lett. Illetve én is mondtam már ezt barátnak, aki a nagy szerelemtől nem látta át a dolgokat. Szerintem jól gondold meg, nem biztos, hogy a barátaid a bolondok és a szemetek.
2009. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem is a szerelmedet válaszd
2009. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi barátok nem kérnek arra hogy válassz, hiszen ennek semmi értelme. Ha te úgy érzed hogy boldog vagy vele, akkor nem számít hogy mit mondanak mások. egyébként egy titok van: Szét kell választani őket! ne vidd a barátaid közé a szerelmed, de továbbra is szánj annyi időt a barátaidra, mint eddig!
2009. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!