Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Múltkor berúgtunk, a fiúmmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor berúgtunk, a fiúmmal egy bulit követően, és beismerte, hogy egyik osztálytársa nagyon tettszett/tettszik neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másnap megkérdeztem tőle,hogy:miért nem keresi fel azt a lányt és inkább jár vele..._? Erre azt mondta,hogy azért mert engem szeret!

Aztán a fejéhez vágtam,hogy :"Te magad sem tudod,hogy mit akarsz!"

Azt monda,hogy igazam van,kis idő múlva ,hozzátette,hogy:Engem akar.

Most akkor mit akar?

Hozzáteszem,hogy egyszer ezt mondja másszor azt!(Lassan 5 hónapja járunk,vele feküdtem le először és neki is én voltam az első)

Azt is elkezdte,hogy biztos megcsalom,a volt fiúmmal,akivel csak barátok vagyunk és járásunk alatt sem történt közöttünk semmi.Mit tegyek?Mindig más a válasza!Azt mondja,hogy ne zúgjak bele jobban! Miért akar óvni előre a csalódástól,talán szakitani akar velem? Különben kérdeztem tőle és azt mondta,hogy nem akar szakitani. Akkor miért csinálja??

17/L


2012. nov. 25. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire nem biztos benned,és mindig mást válaszolj,akkor igaza van:"ne zúgj bele jobban!"...

Ennek a kapcsolatnak hamar vége lesz.

2012. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*válaszol
2012. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz a választ,hát remélem,hogy nem lesz igazad!
2012. nov. 25. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mondta ezt, mert látja milyen féltékenykedő vagy és nem akarja, hogy még jobban csalódj ha úgy alakul... De ne félj, ha tetszik neki valaki az még nem bűn, nem megcsalás, ha pedig megcsalt, akkor már úgyis mindegy és valószínűleg nem is fogsz rájönni...
2012. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszirónak :)),Köszi a választ.:D Ami azt illeti rájövök.. Ő sem akarja beleélni magát..de nem megy neki..Azt,mondta,hogy még egy évig legalább tartani fog(szerintem is) :DD Mert ugyebár egyszer mindennek vége van :DD

Úgy vagyok vele :Inkább élek a jelennek és a jövőt,hagyom a fenébe :))

2012. nov. 25. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ritkán írnak egyenesen nekem köszönetet, nincs mit. ^^
2012. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha már,egyszer hasznosnak találom, még jó,hogy megköszönöm!! :DD
2012. nov. 25. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!